fbpx

30-lecie Air Jordan 1: co szykuje brand Michaela Jordana?

16

gbts

Na wiosnę 2015 roku będziemy obchodzili 30-letnią rocznicę powstania pierwszego modelu Air Jordan. Co z tej okazji szykuje najbardziej poważana marka obuwia koszykarskiego na świecie?

Otóż na rynek trafi potężna reedycja klasyków retro, wyposażonych w nieco zmienione, bardziej nowoczesne materiały.

Skąd pomysł? Po pierwsze, część tworzyw używanych dziesiątki lat temu do produkcji Jordanów nie jest już dostępna, dostawcy dawno zamknęli biznesy, przebranżowili bądź odeszli na emeryturę. Po drugie, nowe materiały mają lepiej znosić eksploatację, trzymać kolor (każdy sprzedawca wie, że kicksy blakną na słońcu) oraz spisywać się nie tylko na spacerze ale i na boisku/parkiecie.

Jakie modele zobaczymy? Czym Michael z ekipą planują rozpruć nam portfele w 2015? Plany są szeroko zakrojone, póki co na wiosnę spodziewamy się takich oto “odnowień”:

#10 stycznia lądują Air Jordan 4 Retro *Columbia

00

0

#24 stycznia szykujcie się na Air Jordan 7 Retro *French Blue

1

11

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2 3 4

Ostatnie Wpisy

16 comments

 1. Array ( )
  Zdjęcie profilowe asdf
  Odpowiedz

  Pierwsze dwa modele 10 są genialne, ostatni model czwórek też zacny. Oreo wg mnie jest brzydkie, dużo lepiej wyglądają 6 oreo, gdzie dominuje biel zamiast czerni.

  (2)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Czyli jak 404005034050340534534 raz zarabiac na tym samym. Nie rozumiem jak ludzie wciąż mogą się na to nabierać. I wydawać gruba kase za to samo co pare lat wczesniej.

  Marka Jordan zjada własny ogon. jeszcze pare tego samego w nowych kolorkach a ludzie poza ameryką bo amerykanie to idioci, zaczna pytać: ale po co skoro już to mam?

  (1)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe szaman97
  Odpowiedz

  słabo na taką okazje powinny być miazgi typu 4/3 white cement. Po tym jak od 2012-2014 wyszło bardzo dużo świetnych kolorystyk przez parę lat będzie raczej cieniutko

  (0)

Gwiazdy Basketu