fbpx

5 graczy, którym Shaq najchętniej spuściłby manto

8

Były czterokrotny mistrz NBA, obecnie celebryta: Shaquille O’neal kontynuuje swoją przygodę z telewizją. Niedawno wystąpił w programie traktującym o mieszanych sztukach walki. Jeśli ktoś z Was nie zna się jeszcze na MMA – proponuję odwiedzić chociażby zaprzyjaźnione mmarocks.pl i się doszkolić.

W trakcie transmisji, jeden z prowadzących spytał O’neala o 5. graczy, z którymi najchętniej zmierzyłby się w “klatce”. Zgodnie z przypuszczeniami Shaq “pojechał” po całej obecnej lidze, dając do zrozumienia, że aktualnie w NBA grają mięczaki, którymi nie warto zawracać sobie głowy. Wymienił zawodników z tzw. starej szkoły, twardzieli, którzy w jego mniemaniu zasługują na szacunek: Charlesa Oakleya, Charlesa Barkleya (czemu jeszcze nic o nim nie napisaliśmy?), Karla Malone i Xaviera McDaniela. Jako piątego postanowił dorzucić jakiegoś białasa… wybrał Danny Ainge’a. Ponoć Ainge swego czasu o mało nie odgryzł palca Tree Rollinsowi (ściema!) – pierwszemu podkoszowemu Magic i mentorowi młodego Shaqa.

Co ciekawe, zdaniem O’neala prawdopodobnie tylko Ron Artest mógłby postawić się w prawdziwej walce MMA, ale co do reszty obecnie występujących graczy nie jest pewien… a jak Wy myślicie? Dlaczego nie Greg Ostertag?

Ostatnie Wpisy

8 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  pamietam jak wlasciciel UFC Dana White proponowal walke Shaqowi w MMA 😀
  ale niestety limit wagowy to 120kg
  wiec shaq musial by zrzucic ze 40kg

  (0)

Gwiazdy Basketu