fbpx

Kobe niszczy na treningu, przemiana Parsonsa, Curry vs coach Kerr

10

Don’t hurt yourself!

Kobe na treningu Lakers. Kryje go 22-letni dynamit Jordan Clarkson.

1

Koledzy z drużyny na pytanie, czy są w stanie pokonać Bryanta 1-na-1.

Swaggy P:

Pewnie bym wygrał, ale tego nie przyznam. Nie chcę by poczuł się urażony, wciąż muszę z nim grać i musi podać mi piłkę od czasu do czasu…

1

https://www.youtube.com/watch?v=mYYbvU1rG2M

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

10 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Tak patrzę na te twarze w Lakers i jestem coraz bardziej przerażony tym gdzie od 2 lat znajduje się ta drużyna. Grali prawie w 50% finałów NBA a teraz są znowu gdzieś na Plutonie.

  (10)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Dopiero w slow mo można naprawdę zobaczyć jak wiele pracy, jak wiele obciążeń muszą znieść nogi zawodnika NBA! Niesamowite. Pomnóżmy sobie taki ruch przez milion, w przypadku Kobego może nawet 5mln. Tytani naszych czasów + medycna przyszłości..

  (39)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe pepe291086
  Odpowiedz

  Kobe , choć za nim nie przepadam to należy mu się szacunek za to , że wrócił po tak poważnej kontuzji i nadal z tego co widać jest w bardzo dobrej formie.. Co do Parsonsa to lekko przesadził , większość zawodników Nba nabiera masy na początek rozgrywek by później zgubić trochę kilogramów w trakcie sezonu, ale u Niego to przesada.. Isaiah Thomas to dobry rozgrywający , ale każdy kto ogląda mecze Kings może zauważyć , że bardzo długo trzyma piłkę a tej drużynie przydałby się rozgrywający typu pass first…

  (12)
 4. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Zeb
  Odpowiedz

  Idąc tropem nomenklatury plemiennej Swaggy powinien jak najszybciej wyzwać na pojedynek 1 – 1 Kobyego. Odnoszę wrażenie, że panowie nie przepadają za sobą. Jeśli Koby chce być samcem alfa nie może odmówić … , jeżeli Swaggy chce aby Koby zmienił o nim zdanie musi go pokonać bądź stoczć wyrównaną walkę!!! Chyba, że za wysokie progi i nie dla psa kiełbasa…

  (-19)
 5. Array ( )
  Zdjęcie profilowe sledziu 24
  Odpowiedz

  Curry> Kerr, Kerr rzucał zazwyczaj z czystych pozycji, a Steph sam je sobie kreuje, więc jako spot-up shooter też byłby pewnie lepszy.

  (11)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe mathewskyterror
  Odpowiedz

  Wypowiedź Cousinsa została nieco wyjęta z kontekstu, bo pytanie było jak wygląda gra z Collisonem i Sessionsem. Poza tym Kings byli ostatni w drużynowych asystach, a Boogie jako center był w top3 asystujących (tak z pamięci, lepsi Noah i może Gasol, plus na PF Love i Griffin). Zmiana na rozgrywce i zwiększenie głębi składu miała na celu ograniczenie klepania piłki przez PG (IT miał momenty, kiedy na siłę kończył kontry – częściej niż Harden w USA), Gaya i DMC (którzy też się przyznali do tego, że za szybko zaczynali kozioł i nie szukali podań).

  Co do limitu na 5 technicznych, DMC podjął wyzwanie rzucone mu przez Reggie’go Evansa. Ja tam nie wierzę, że chłop da radę, szczególnie, że najwięcej technicznych mieli po nim Blake Griffin i Kevin Durant. W jego przypadku problemem był skutek, czyli kiepska gra lub podróż do szatni. W zeszłym sezonie miał mniej takich momentów, w Team USA miał tylko jedną niebezpieczną sytuację, więc dobrze to rokuje na przyszłość.

  (1)
 7. Array ( )
  Odpowiedz

  wow! czy tylko mi się wydaje, że na tym gifie Kobe jest 2 tempa szybszy niż Jordan Clarkson? wiem że gość musi ustać w obronie i cofa się, ale mimo wszytko.. kurcze i pomyśleć że Mamba ma 36 lat. Szacun!

  (2)

Gwiazdy Basketu