Brooklyn ogrywają Thunder, Kevin Durant wyrzucony z boiska!

11

Po przerwie Thunder za wszelką cenę starają się przyspieszyć tempo. Z początku jedyne, co osiągają to nikomu niepotrzebne straty w koźle. Gotuje się Westbrook, ale zwiększona dawka energii sprawia, że Thunder dochodzą na pięć punktów. Trybuny stają się głośniejsze. I znów gubi się Westbrook podając piłkę w aut. Goście grają przez środek, dwukrotnie trafia Lopez. Jego przewaga zasięgu nad Perkinsem jest niesprawiedliwa!

Czwarta kwarta, gospodarze zwietrzyli szanse na zwycięstwo, odrobili straty, remisują. Odpowiada po raz n-ty Joe Johnson. I wówczas maszyna gospodarzy staje, Nets wymuszają faul za faulem, zdobywają 9 punktów z rzędu. Znów Westbrook wypada na aut. Taka już jego rola: napędzać motor. Niestety czasem wiąże się to z utratą panowania nad piłką.

Do końca meczu pozostały niecałe 3 minuty. Durant wścieka się na kolegów, którzy tuptają po parkiecie bez ładu i składu. Pokazuje do Ibaki, żeby postawił mu zasłonę. Trafia! I znów odpowiadają goście, i znów piłkę traci Westbrook. KD jest sfrustrowany. Fauluje biegnącego do kontry Williamsa. W kolejnej akcji sędzia odgwizduje błąd ruchomej zasłony Perkinsa. Następuje wybuch emocji. Durant macha rękoma i klnie z wściekłości, na 1:57 zostaje wyrzucony z boiska, na odchodne rzuca mięsem w stronę arbitra. To jego pierwsze wykluczenie z gry w karierze. Oj, będzie dziś gorąco w szatni Thunder. Nets wygrywają zasłużenie.

[vsw id=”_wz16of9Q_k#!” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]