Brzydki i pełen niemocy był to mecz, ale i taki wezmą Knicks (2-3)

10

Indianie trzymają się w grze za sprawą podkoszowych, akcje kombinacyjne wysokich graczy, walka na tablicy oraz sporadyczne ataki kosza ze skrzydeł sprawiają, że do przerwy goście tracą jedynie sześć punktów: 34-40

Co ciekawe, z czterdziestu punktów zdobytych przez Knicks w I połowie, dwadzieścia-siedem (a to daje 67,5%) zaliczyli Carmelo z JR Smithem. BTW jak Wam się podobają kicksy JR?

Mike Woodson w poszukiwaniu ofensywy długo trzyma dziś na parkiecie Chrisa Copelanda, a ten rewanżuje się coachowi 12 punktami z ławki  na 65% skuteczności. Indiana walczy o utrzymanie w grze, nie potrafią rozegrać piłki, wymuszają faule, ale też fatalnie pudłują rzuty wolne. Atak gospodarzy ciągnie akcjami indywidualnymi Carmelo Anthony. Brzydki to mecz, ale i taki wezmą zdesperowani Knicks. Ostatecznie: NYK 85 – IND 75