fbpx

Czy Chris Brown potrafi grać w kosza?

15

Choć jego jumper wygląda elektrycznie, a forma rzutowa pozostawia wiele do życzenia, koordynacji ruchowej, refleksu i szybkości odmówić mu nie sposób. W tyle mam jego muzykę (znam chyba tylko niegdysiejszy szlagier pt. Beautiful People) ani kogo obejmuje ramieniem po nocach, ale kurde, jak na amatora gość jest całkiem zdolny!

Pasja do basketu musi krążyć w jego żyłach, co lato grywa w kosza z ziomkami pokroju: Paul George, DeMar DeRozan, John Wall czy The Game. Check him out:

Ostatnie Wpisy

15 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe romej
  Odpowiedz

  Zawsze mnie zastanawia jedno. Czy on i Shannon Brown to nie bracia? Bo są strasznie do siebie podobni, i shannon też ma z czego sie wybić 😀

  (5)
 2. Array ( )
  Zdjęcie profilowe WhiteD
  Odpowiedz

  Googl mowi ze bracmi nie sa… Ale Shannon swojemu synowi na drugie dal Christopher…

  Moga byc tylko podobni… LeBron w koncu jest podobny do Odena; choc ten wyglada nie jak brat a ojciec :D.
  Ewentualnie po prostu o czyms nie wiedza…

  (2)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Pamiętam jak w minionej dekadzie kiedy zaczynał coś tam podśpewywać występował w przerwach spotkań Rucker Parku a potem podklejał się po popularne wtedy And 1 Mixtape Tours, które pokazywano na ESPN. To było zanim jeszcze stał się rozpoznawalny i zanim zaczął okładać Rihannę 😉 BTW nie obrarzajcie tu bokserów w komentarzasz, bo ten koleś to nawet nie damski bokser tylko jednostrzałowa {xxx} bez charakteru dowartościowująca się biciem kobiet.

  (0)

Gwiazdy Basketu