fbpx

Dallas i Chicago chcą zawojować przyszły sezon

12

Zapraszam na Waszą dzisiejszą dawkę transferowych doniesień, draft NBA za cztery dni, ciśnienie rośnie!

# Bull’s Eye!

Chicago Bulls walczą na rynku transferowym: Joakim Noah co drugi dzień nagrywają się na pocztę głosową Melo, Derrick Rose wydzwania do Kevina Love, a w cichości opracowywany jest scenariusz, który zakłada sprowadzenie do zespołu Aarona Afflalo. Szczerze, nie wyobrażam sobie odpowiedniejszego rzucającego-obrońcy dla coacha Thibodeau:

51% skuteczności na półdystansie, 42% na dalekim półdystansie, 43% zza łuku, 18.2 punktów średnio w minionym sezonie, a do tego solidna, konsekwentna praca w obronie w każdym meczu przy zarobkach na poziomie 7.5 mln $.

Nie wiadomo jeszcze co Bulls mieliby zaoferować w zamian klubowi z Orlando (w grę najpewniej wchodziłby 16. lub 19. pick draftu) oraz w jakim stopniu mogłoby to przeszkodzić Bykom w pozyskaniu usług Melo/Love’a.

Proponuję, wyobraźmy sobie takie ustawienie:

PG: Rose
SG: Afflalo
SF: Butler
PF: Melo/Love
C: Noah

Nie macie poczucie, że ten byk od razu jakoś tak groźniej wygląda?

cb

# Big Party Tim

Tak się bawi Tim Duncan. Jako nagroda za zdobyte mistrzostwo, podekscytowany Timmy pojechał na hamburgera, colę i frytki! No i jeszcze puścił sobie muzykę na cały regulator 😉

1

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

12 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Gami9710
  Odpowiedz

  Otoczony takimi snajperami Rose mógłby się skupic na rozgrywaniu a nie szalonych wjazdach pod kosz w co drugiej akcji 🙂 to wyszłoby wszystkim na dobre 😀

  (4)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Fan D-Rose
  Odpowiedz

  Afflalo to plan B, priorytetem jest ściągnięcie Melo a nie pozyskiwanie ich obu. Jimmy i Taj muszą zostać. Żaden Love tylko MELO wchodzi w grę….podobno są zainteresowani pozyskanie Jodie Meeksa na ławkę, dzieje się w Windy City. Pomysł połączenie Gasola i Nowitzkiego średnio mi sie podoba, tam potrzebny jest ktoś pokroju Monroe.

  (-8)
 3. Array ( )
  Zdjęcie profilowe sledziu 24
  Odpowiedz

  Oj Timmy, takie odstępstwa od diety, co na to Barkley? xD Dallas w tym składzie byłoby maszyną do punktowania- po obu stronach parkietu niestety… Affalo do Bulls pasuje o wiele bardziej niż Melo i Love, wobec (oby) powrotu Rose`a nie potrzeba im gwiazdy tylko więcej zawodników punktujących, również z ławki, jeżeli pozbędą się Boozera, a pozbędą, to powinni poszukać na rezerwę punktującego podkoszowego, na szczęscie mają Miroticia i wysokie wybory, jak nie będą skąpi to w przyszłym sezonie mogą być w TOP 5 kandydatów do tytułu.

  (3)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe KingCent
  Odpowiedz

  Może Bulls sięgną po swego rodzaju mało prawdopodobną opcje, mianowicie Michael Jordan, który negocjuje z nim bonusy w Jordan Brand wzamian za dołączenie do Byków? You never known 😉

  (-6)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe wojciec15
  Odpowiedz

  Czemu nie pozwolić Butlerowi grać na dwójce? Poradzi sobie z każdym SG ligii w obronie, poprawi ruch po obwodzie. Jeśli uda się ściągnąć Anthonego, pozwolić mu grać na trójce- Gibson nadaje się na startera. Zaopatrzyć ławkę i Afflalo nie jest potrzebny.

  Rose
  Butler
  Anthony
  Gibson
  Noah

  (7)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe kubson
  Odpowiedz

  W kwestii Bulls, to najważniejsze jest zdrowie DR, bez tego ani rusz. Ciężko będzie podebrać Melo czy Love bez zdrowego DR.
  Mavs będą aktywni na rynku, to fakt. Ellis pokazał się z dobrej strony, a Dirk jeszcze ma paliwo w baku. Cuban nie będzie przepłacał graczy, ale wielokrotnie wspominał, że chce jeszcze powalczyć o tytuł za czasów Dirka. Ta 5 nie najgorsza, jedynie kogoś zamiast Gasola bym poszukał.

  (3)
 7. Array ( )
  Zdjęcie profilowe all3
  Odpowiedz

  @kubson Rose jest zdrowy, ale hipotetycznie gdyby w tych PO w Bulls był juz Carmelo to by mogło to wszystko inaczej wyglądać, także Rose czy by był czy nie i tak byli by mega mocni tam poprostu brakuje lidera, którym na siłe musiał zostać Noah.

  (1)

Gwiazdy Basketu