fbpx

Detroit Pistons: kupa talentu

8

md

Detroit Pistons: dwa mecze, dwie przegrane. Najpierw z odradzającymi się Nuggets. Wczoraj z młodzieżówką T-Wolves (czyżby przestraszyli się Ricky’ego Rubio dającego z góry na rozgrzewce?)

Jednak nie o cherubinku Rubio tu rozprawiamy, ale kupie talentu zgromadzonego w Mo-Town. Punktów jak na lekarstwo. Nie zwalajmy wszystkiego na kontuzjowanego Jodie Meeksa, bo sam jeden zespołu nie uratuje.

# Problem spacingu, dublowania pozycji przez podkoszowych? Nierozwiązany.
# Kwestia Josha Smitha palącego na potęgę dalekie rzuty? Nierozwiązana.
# Andre Drummond zaskakuje manewrami, a jednocześnie trwoni wszystko na bronionej połowie. Kłania się brak skupienia podlany niedoświadczeniem.

A propos doświadczenia, nie ma w zespole bardziej ogranego chłopa niźli J-Smoove, przepraszam: Josh Smith, “smoove” to on przestał być dawno temu. Nie mogę zrozumieć jak to się odbywa: fatalna skuteczność, absolutny brak miary zza łuku, wyzwiska przed kamerami, czy naprawdę to wszystko, czego możemy oczekiwać od tak utalentowanego weterana, który notabene zarabia po 14 mln za sezon?

Chcecie wiedzieć, co na jego temat mówił o 5 lat młodszy Kenneth Faried, podpora kadry USA na wrześniowym mundialu?

Josh Smith? Daliśmy mu rzucać, zdobył 25 punktów, ale nie przestał rzucać, rzucał aż wyrzucił ich z gry.

1

Odpowiedź głównego zainteresowanego? Proszę bardzo:

Nie odpowiadam nikomu, kto nosi dredy i gra w koszykówkę. Jest pajacem, zacytuj to.

1

kf

Linijka Smitha przeciwko Denver na pierwszy rzut oka nie wygląda źle: 25 oczek, 9/22 z gry, ale tylko 3 z 12 rzutów trafiło w cel w drugiej połowie i pomimo próśb, po raz kolejny palić do kosza nie przestał.

Na usprawiedliwienie Smitha należy przypomnieć, że jeszcze gorzej spisuje się pierwszy SG ekipy Kentavious Caldwell-Pope, Caron Butler jest starszy niż węgiel, a sam DJ Augustin nie uciągnie meczu. Nie to jednak jest najgorsze…

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

8 comments

  1. Array ( )
    Zdjęcie profilowe karagunis
    Odpowiedz

    Widziałeś mecz DAL-SAS? Nawet komandosi Popa potrzebują czasu żeby się zgrać na nowo w nowym sezonie. Myśle że pierwsze 7-10 gier dla każdego zespołu to będzie czas docierania się zawodników i taktyki.

    (0)

Gwiazdy Basketu