game 7: Thunder vs. Grizzlies na żywo

47

Decydujący mecz numer 7. półfinałów konferencji zachodniej. Po pierwszej kwarcie, gospodarze: Oklahoma City Thunder prowadzą z Memphis Grizzlies 21:17.  Kilkanaście tysięcy ludzi na widowni ubranych jest na niebiesko, poziom hałasu jest tak duży, że można by nim tłumić zamieszki… obie drużyny grają inspirującą, zespołową koszykówkę… zapraszamy do komentowania na żywo…

47 comments

1. Array ( [0] => administrator )

panowie proszę bez wycieczek osobistych, kibicujcie lepiej Grizzlies bo zasłużyli na wyrównany game7. do przerwy Kevin Durant 18 punktów, czyli już o 7 lepiej niż w całym game 6.

(0)
  2. Array ( )

w zespole Memphis najbardziej podoba mi się to,że nie odpuszczają i nie raz już odrabiali straty … nie powinni mieć problemów z doprowadzeniem do remisu

(0)
  3. Array ( )

gościu ma lepszy rzut niż Reggie Miller i to wszystko przy wzroście centra i szybkości rozgrywającego

(0)
  4. Array ( )

no fakt, zarówno Conley jak i Vasquez to nie rywale dla Westbrooka, nawet nie naciskają na piłkę, bo boją się minięcia

(0)
  5. Array ( )

mem ładnie grają w ataku, ale nie mogą też zatrzymać OKC, Westbrook i Durant są po prostu mega-dobryz

(0)
  6. Array ( [0] => administrator )

to był wspaniały sezon Grizzlies, jeśli uda im się zatrzymać Marca Gasola, który w tym roku jest wolnym agentem, w przyszłym sezonie powinni wrócić jeszcze mocniejsi. Thunder zmierzą się w finałach zachodu z Dallas Mavericks. Obserwacja: dzisiejsze NBA należy do graczy szybkich i potrafiących minąć,,,