fbpx

Get outta way: boiskowe ofiary Shaqa O’neala

15

vs Kelvin Cato

Nie boję się “panienek” z Sacramento [Sacramento Queens przyp. red.] Zapisz to, zrób zdjęcie. Kiedy tu wrócę, będą kłopoty.

1

vs Dikembe Mutombo

Jestem na fali. Zemściłem się już na wszystkich. Każdą barierę, jaką postawiono przede mną, poradziłem sobie, rozmontowałem – zjadłem, wyrzuciłem z siebie i spłukałem w toalecie.

1

vs Alonzo Mourning

Nie widzę nikogo, w żadnej dywizji czy konferencji, kto mógłby mnie zatrzymać. W żadnej konferencji, nigdzie na świecie.

1

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

15 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe HeatFan
  Odpowiedz

  Kiedy flopujesz pokazujesz mi tylko, że nie wiesz jak mnie zatrzymać. Wstań i przyjmij to, co nieuchronne jak mężczyzna. Ktos to powinien powiedziec Lebronowi :D.

  (69)
 2. Array ( [0] => contributor )
  Zdjęcie profilowe Pike
  PATRON
  Odpowiedz

  Brakuje takich dominatorów w NBA, chciałbym cofnąć się do lat 90 i na nowo oglądać taką koszykówkę 🙂

  (30)
 3. Array ( [0] => contributor )
  Zdjęcie profilowe kmn
  PATRON
  Odpowiedz

  hakeemowi grubcio może trampki pucować,ale demolować potrafił.i nie tylko,ale nie o tym teraz.pamiętam jak grał na studiach i już wtedy niszczył pod koszem masakrycznie. niektórzy rodzice zabraniali swoim dzieciakom grać przeciwko niemu. z obaw o zdrownie oczywiście. czasami przeginał,ale … duży może więcej ponoć.

  (-2)
 4. Array ( [0] => contributor )
  Zdjęcie profilowe Leszczu13
  PATRON
  Odpowiedz

  Pisalem to wiele razy…. ale powtorze.. jezeli juz musicie uzywac angielskich zwrotow to chociaz nie robcie w nich bledow… “get outta my way” lub “get outta the way”, a nie “get outta way”… oczywiscie sam zwrot jest slangowy i nie poprawny sam w sobie, no ale rozumiem, ze chcecie sie czuc jak czarnoskorzy i lubicie powielac ich sposob wyrazania sie… no, ale jak juz macie taka potrzebe to chociaz robcie to poprawnie….

  (2)
 5. Array ( )
  Zdjęcie profilowe NYK_fan91
  Odpowiedz

  Leszczu13
  Otóż to, panie kolego 🙂
  Poza tym, czy nasz rodzimy język jest tak brzydki, że wstyd go używać, czy co?

  (0)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe mowilliams
  Odpowiedz

  Warto przypomnieć ,że Shaq zdobył tytuły wtedy gdy osiągnął niesamowitą przewagę na pozycji centra i na dodatek Jordan zakończył kariere.Na początku XX1 wieku Olajuwon ,Ewing,Robinson byli juź bliscy emerytury i ich kariery dobiegały końca.Do 2000 roku Shaq wielkich sukcesów zwłaszcza na zachodzie nie osiągnął.Później dominował ,bo nie miał sobie równych centrów zwłaszcza jeżeli chodzi o warunki fizyczne.

  (-1)
 7. Odpowiedz

  technicznie prezentował zero w porownaniu do np. hakeema, ale warunki fizyczne zrobiły swoje i dzieki nim osiagnal to co osiagnal …

  (-2)
 8. Array ( )
  Odpowiedz

  Co do języka. Po prostu czasem niektóre zwroty brzmią lepiej po angielsku niż po polsku. Aż tak to wam przeszkadza?

  (0)
 9. Array ( [0] => contributor )
  Zdjęcie profilowe Leszczu13
  PATRON
  Odpowiedz

  @Gosc aa… nie bede tlumaczyl dlaczego wrzucanie angielskich zwrotow do zdan pisanych w jezyku polskim to oznaka wiesniactwa… zrozumialem, ze nie da sie tego wytlumaczyc… natomiast jak juz ktos ma taka potrzebe to apeluje jedynie, zeby chociaz te angielskie zwroty byly poprawnie napisane…

  (1)

Gwiazdy Basketu