fbpx

Gracze NBA w wersji kreskówkowej

29

Każdy ma swojego sobowtóra. Mój kumpel wygląda jak biała wersja Evana Turnera z 76ers, ale to śmieszne tylko dla tych, którzy znają obydwu. Sam kiedyś dostałem telefon, czy przypadkiem nie stoję na przystanku, kiedy siedziałem sobie słodko przed telewizorem w domu. Tak samo sytuacja się ma, jeśli chodzi o graczy NBA. Oglądając mecze, wywiady, a nawet studio TNT, czasami nie sposób oprzeć się wrażeniu, że już się tę czy ową twarz gdzieś widziało… Oto, co udało mi się ustalić, jazda:

# Dirk Nowitzki = Kudłaty

Na bank znacie gościa. To ten, który ciągle nosił psa Scooby Doo na rękach (lub odwrotnie), kiedy tylko coś zaskrzypiało w szafie. Zjadał 20 kanapek na raz i ogólnie to dobry był tylko w uciekaniu. Tego oczywiście nie możemy powiedzieć o Dirku. Nowitzki nie ucieka nigdy, ba, to on pierwszy demaskuje przeciwnika i ładuje ważne rzuty dla swojej drużyny. Niemniej, bródka się zgadza, włosy poniekąd też. No i ta postura. Myślicie, że Nowitzki ma psa?

# Jason Kidd = Elmer Fudd

Nie jestem do końca pewien, czy Jason Kidd lubi polować na króliki (kłółiki) raczej nie posiada też wady wymowy, ale musicie przyznać, że podobieństwo jest uderzające! A może było, bo przecież teraz Kidd to elegancki pan pod krawatem. Niemniej, swego czasu J-Kidd również miał w ręku strzelbę.

# Glen „Big Baby” Davis = Shrek

No przecież z twarzy są identyczni. Obaj lubią dobrze zjeść i z postury też są nawet podobni. Jeden jest zielony, ale to nic. Tylko teraz tak – skoro jest Shrek, to musi też być Osioł. Macie jakieś propozycje?

# Anderson Varejao = Slideshow Bob

Niestety, nie mam zielonego pojęcia, kim jest ta postać z Simpsonów, ale powiem Wam jedno – fryzura się zgadza. Jedwabne loczki zawsze są w cenie. Podobno Bob uważa się za geniusza i ma problemy ze swoimi przerośniętymi stopami, które nieraz wplątały go w jakieś kłopoty. To samo Varejao, rywale tylko czekają aż stanie na prostych nogach jako pomoc przy pick-and-rollu. Chłopaki pewnie używają też tego samego szamponu.

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

29 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  slideshow Bob to gość który zawsze chciał zabić Barta 🙂 jednak młody Simpson zawsze mu uciekał a Bob trafiał do więzienia 🙂

  (10)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Szopen101
  Odpowiedz

  Może to nie kreskowe porównanie, ale KD zdecydowanie przypomina aktora Jamie Foxx. Jak oglądałęm jakis czas temu Prawo zemsty to myślałem,że tam gra Durant.

  (0)
 3. Array ( )
  Zdjęcie profilowe pretekst10
  Odpowiedz

  jak (nie) z kreskówki to Bosh z mordy wygląda identyko jak Snoop, co zresztą wiadomo nie od dziś.. xd

  (0)
 4. Array ( )
  Zdjęcie profilowe sledziu 24
  Odpowiedz

  Serio nikt nie wpadł jeszcze na to, że do roli Osiołka ze Shreka idealnie pasuje Nate Robinson? Przecież jak grali razem w Bostonie tak ich nawet nazywano.

  (3)
 5. Array ( )
  Zdjęcie profilowe TommyB
  Odpowiedz

  Sprostowanie! “Sobowtór” Perkinsa to nie Tomek! To Gabryś! Dzieci posiadam, bajkę znam aż za dobrze, ręczę za to co mówię! 🙂

  (3)

Gwiazdy Basketu