fbpx

Green is the color!!

13

I chociaż, jak sami widzicie, wyjściowy skład zmienił się diametralnie, to wciąż jest to ten sam Boston.

Nie mamy najlepszych zawodników, ale to najlepsi zawodnicy, jakich mamy. (Brad Stevens)

1

Przytoczony cytat Brada Stevensa jest esencją zespołowości. Każdy może odnieść to do siebie, nie ma znaczenia czy grasz zawodowo, czy amatorsko. Od takiego podejścia zaczyna się wygrywanie. Myślicie, że którykolwiek z wyjściowych graczy Boston Celtics chciałby teraz być gdzieś indziej?

Popatrz na swoich kumpli na następnym treningu. To najlepsza drużyna, w jakiej możesz teraz grać. Możecie borykać się z różnymi trudnościami, kontuzje, finanse, etc., ale jeśli rozglądając się po sali myślisz “szkoda, że nie możemy wymienić kogoś za kogoś innego, szkoda, że nie gra z nami ten czy tamten”, to z Tobą jest coś nie tak, nie z zespołem.

Wydaje Ci się, że nie chcesz “u siebie w teamie” jednego czy drugiego chłopaka? Guess what, to działa w dwie strony: w lepszych drużynach nikt teraz nie chce Ciebie. Tu gdzie jesteś, gdzie grasz, jest Twoje miejsce i tu będziesz wygrywać, przegrywać i wylewać siódme poty. Im szybciej się z tym pogodzisz, tym lepiej dla wszystkich. Grają zawodnicy, wygrywają drużyny.

Ta drużyna nie świętuje niczego, prócz mistrzostw (Paul Pierce o Boston Celtics)

1

Ta drużyna, czyli Celtics, wie doskonale w jakim położeniu się obecnie znajduje. Zna swoje słabości i silne strony. Nazwijcie mnie głupcem, albo pieprzonym optymistą, ale wierzę, że Boston Celtics są w stanie awansować w tym roku do playoffs. Jestem też pewien, że niejeden contender wywiezie jeszcze “L” z TD Garden w tym sezonie. Jestem dumny z Boston Celtics i jestem dumny z mojej drużyny w amatorce, a Wy? Kogo macie? Jesteście dumni ze swoich ziomali?

Stanie się częścią historii Boston Celtics było najlepszą rzeczą, jaka spotkała mnie jako zawodnika. (Paul Pierce)

1

It’s all about 18!
(BLC)

1 2

Ostatnie Wpisy

13 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe spryciuch
  Odpowiedz

  Są wierni kibice jest i długoletnia tradycja nic tylko pogratulować ilości banerów ale po tym co odstawił Pierce z zielonokrwistym Garnettwm aż wstyd pisać takie głupoty. Nie ma czegoś takiego w NBA jak przywiązanie do klubu i nawet jak zawodnik wytatułuje sobie nawet na czole zieloną koniczynkę to pan z zielonymi dolarami go bez problemu przekona i Boston nie jest odstępstwem od reguły. A obecnie Boston to padaka.

  (-26)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe DanielThe3
  Odpowiedz

  @spryciuch jest różnica między odejściem dla dobra klubu, a pójściem za kasą.
  Zacznij chodzić do gimnazjum, bo nic mądrego nie masz do powiedzenia.

  Its all about 18

  (34)
 3. Array ( )
  Zdjęcie profilowe all3
  Odpowiedz

  BLC do mnie to nie przemawia:D mógłbym całą rozprawkę napisać na temat hipokryzji, ściemnniania i tej zieleni:D trochę prawdy jest w tym, że panuje tam trochę inna atmosfera, ale co z tego jedyne co jest tak naprawde zielone to dolary;)

  (-5)
 4. Array ( )
  Zdjęcie profilowe kubson
  Odpowiedz

  @spryciuch
  Jest w NBA coś takiego jak przywiązanie do klubu. A sytuacja z KG i PP wyglądała inaczej, niż piszesz. Jak nie wiesz to nie trolluj.

  (9)
 5. Odpowiedz

  Ta drużyna jest specyficzna. Nie jest taka sama jak inne (może uważam tak dlatego, że jestem ich fanem), czuć, że to braterstwo i każdy tam jest ważny. Może nie trenuje w żadnym klubie czy coś w tym stylu ale u nas każdy jest ważny, nie wyobrażam sobie aby ktoś z nas opuśił naszą paczkę 🙂
  Kocham C`s, może PO to dla nich za dużo ale wierze w nich i wierzę, że jak Rondo wróci to ta dużyna bedzie jeszcze lepsza! THIS GUY BLEED GREEN!

  (6)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Nate
  Odpowiedz

  Ja nie chce nic mówić, ale jak dla mnie przyszłość celtics wygląda dobrze:) Wreszcie mój ulubiony zielony zawodnik dostaje tyle rzutów na ile zasługuje(Jeff Green), uwielbian też Avery Bradleya, uważam że będzie się rozwijał na naprawdę solidnego gracza, Olynyk też ma miejsce na rozwój, Rondo wróci i będzie dawał 10&10. Trener jest spoko, niedługo pozbędą się kontraktów i dostaną dobre miejsca w drafcie. 2-3 sezony i będą się bili o finały konferencji.

  (0)

Gwiazdy Basketu