fbpx

Kevin Hart: etatowy komik NBA

4

Kevin Hart karierę aktorską zawdzięcza swym niebywałym talentom do rozśmieszania ludzi. Posługując się koszykarską nomenklaturą: jest niebywale odporny psychicznie, niezależnie od stawki meczu czytaj: liczby kamer wycelowanych w jego gębę – potrafi być swobodny jak tato po wypłacie.

Zasłynął z błyskotliwych skeczów w konkursach kabaretowych. Którejś nocy przyuważył go jakiś producent telewizyjny i tak oto nasz bohater wylądował w swym pierwszym serialu. Dziś kręci filmy w Hollywood i jest przyjacielem wielu gwiazd basketu.

Mierzy 163 centymetry co niewątpliwie dodaje mu uroku. Wpuść takiego do pokoju pełnego ludzi, a po chwili sala zacznie rechotać. Jego żarty nie są może wyjątkowo wysokich lotów, ale trudno zachować powagę.

Można powiedzieć, że mały Kevin prowadzi tryb życia gwiazdy NBA poza sezonem. Jak mówi, do nowej roli (“Get Hard”) musi być w super formie. Tu trenuje z D-Wadem i jego ekipą:

1

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

4 comments

  1. Array ( )
    Zdjęcie profilowe sledziu 24
    Odpowiedz

    Wyrzeźbiony jak trzeba, ale w tych piątkowych meczach celebrytów podczas All-Star Weekend razi trochę egoistyczna gra, choć to tylko zabawa oczywiście.

    (3)

Gwiazdy Basketu