fbpx

Foto: kicksy, które zaprezentowali gracze podczas media-day

25

Jeśli zastanawia Was w jakich kicksach rozpoczną sezon 2012/13 ligowe gwiazdy, oto kilka podpowiedzi. Nie wszystkie zdjęcia są akuratne, nie we wszystkich modelach da się grać, ale mieć na nogach np. Jordany I jest zaszczytem samym w sobie. No i trzeba przyznać, że wyglądają dobrze, prawda panie Westbrook? Jak Wam się podobają? Przyuważcie, wielu graczy nadal biega w Hyperdunkach 2011 – dobre buty. Chyba musimy zrobić ich recenzję.

Lakers

Kobe Bryant ( Zoom Kobe VII) Dwight Howard (adiPower Howard 3)

Brooklyn Nets:

Joe Johnson (Jordan 2012) Deron Williams (Lunar Hypergamer w edycji DW PE)

Clippers:

Blake Griffin (Hyperdunk 2012) Chris Paul (Jordan CP3 VI)

przejdź dalej >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

25 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Apple
  Odpowiedz

  Wątpie że Augustin będzie grał w VI i Westbrook w I. To nie są buty do uprawiania koszykówki na tym poziomie, za ciężkie i mają za mało “wodotrysków”

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Gadom
  Odpowiedz

  @Apple – Co Ty gadasz? 😀 Pewnie, że Westbrook nie będzie grał w “jedynkach”. Chociaż po tym, w czym grał Rasheed Wallace już nic mnie nie zdziwi. Nie wspominając o traperach na treningu. 😀

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe szuszek1able
  Odpowiedz

  Podobają mi się te Smitha Ghosty. Bardzo ładne butki. Ja na przyszły sezon będę polował na Rose 3, ale to jeszcze kwestia ceny. Naprawdę ładne wszystkie może oprócz Under Armour Jennings’a.

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe beast
  Odpowiedz

  OJ Mayo ma zdecydowanie najlepsze buty z tych wyżej podanych, są idealnie dobrane kolorystyką do zespołu i świetnie się w nich gra. Interesują mnie buty Kobego oczywiście, ale najmniej do gustu przypadły mi buty Howarda.. masakra :/

  (0)

Gwiazdy Basketu