Knicks zaliczają serię 28-2, Pacers nie potrafią oddać rzutu

10

Dużo agresywniej rozpoczęli drugą połowę gracze gości, uciekają za plecy, agresywnie atakują obręcz. Niestety wciąż stopuje ich ogromna liczba strat, a w szczególności niedokładnych podań padających łupem rywali. Na szczęście Knicks pozostają nieskuteczni i tylko sporadyczne rzuty za trzy udaje im się zamienić na punkty. Wciąż równo, goście swe pierwsze prowadzenie w tym spotkaniu obejmują na 4 minuty przed końcem III kwarty. Tempo siadło, a to oznacza, że swój styl gry z wolna narzucają gospodarzom Pacers. Mike Woodson bierze czas…

Odjazd!

Jedno jest pewne, David West nie ma najmniejszych szans z Carmelo 1-na-1. Slam-dunk! Knicks są naładowani, obrona zdrapuje farbę z parkietu, trwa seria 15-2. Oj, niedoceniana jest defensywa NY w tym sezonie. Nieoczekiwanie Pacers wyglądają jak zawinięci w sweter. Nie ma mowy o oddaniu rzutu! Każda piłka wpada w ręce hiperaktywnych białych uniformów. Energią możnaby zasilić małą wioskę, 2+1 Anthony!

Po wszystkim, wpada kolejna trójka Melo, co powiecie na serię 28-2 ?! Pacers spudłowali kolejnych dwanaście rzutów. Na dodatek nie mają żadnego pomysłu na odrobienie strat. Na parkiecie pojawiają się rezerwowi. Ostatecznie: NYK 105 – IND 79