fbpx

Lamara Odoma pożegnanie z NBA

23

Lamar Odom, niegdyś rewelacyjny, super wszechstronny zawodnik, dwukrotny mistrz NBA, dwukrotny reprezentant seniorskiej kadry USA, Najlepszy Rezerwowy ligi przed dwoma laty ze średnimi kariery na poziomie 13 punktów, 8 zbiórek, 4 asyst w narkotykowym zwidzie bełkocze na temat swojej żony Khloe Kardashian. Dla przypomnienia: koszykarz od dłuższego czasu przegrywa walkę z zasadową formą ko%ainy, przyjmowaną wziewnie tj. przez palenie. O uzależnieniu Lamara możecie szerzej poczytać tutaj:

/lamar-odom-opuszcza-odwyk-bardziej-niz-toksyczny-zegnaj-nba/

/czlowiek-za-burta-czyli-lamar-odom-w-powaznych-tarapatach/

Kobieta jest zdruzgotana. Mimo prób ratowania życia męża, otrzymała coś takiego… poniższym nagraniem Odom potwierdza wszystkie najgorsze przypuszczenia na swój temat, publicznie przyznaje się do zdrad, uzależnienia oraz zniszczonej, przepranej pieniędzmi głowy.

https://www.youtube.com/watch?v=xgDGlWegPC8

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

23 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe SebaMagic
  Odpowiedz

  Lubiłem tego ćpuna, szkoda, że już nie pogra w NBA. Mógłby jeszcze po ogrzewać ławkę i poprawiać team-chemistry, coś a’la Scal w Bostonie. W końcu xxx kosztuje, a na końcie zaraz zaczną pojawiać się debety.

  (3)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Obecna sytuacja Odoma bardzo mi przypomina historię Mike Tysona. Ludzie o złych zamiarach wobec niego go otaczają, robią mu z mózgu siano i leci kabarecik. Przyjaciele i dobrzy ludzie pewnie już dawno nie starają mu się pomóc, teraz tylko czekać aż skończy się jego majątek i może wtedy zmądrzeje, jak Mike.

  (6)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe luki29
  Odpowiedz

  a gdzie ta baba miała rozum jak się chajtała z rozwodnikiem? 😉 taka sama jak jej siostra, głupiutka pusta Cyganka lecącą na $

  (3)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Kowax
  Odpowiedz

  A co do Rose’a to chyba już w tym sezonie nie zagra… Jak pech to pech… Tylko po co Chicago się pozbywało Nate’a Robinsona???

  (0)

Gwiazdy Basketu