fbpx

LBW: “Michael Jordan ukradł mi Iversony!”

12

Pamiętacie gościa o ksywie Lil Bow Wow? Przed kilkunastu laty chłopak był naprawdę popularny. Jako nastolatek występował na scenie, grał w filmach i przyjaźnił z synami Michaela Jordana. Był to czas kiedy MJ nie występował już na parkietach NBA, a ulubieńcem kibiców na całym świecie był Allen Iverson… Posłuchajcie tej historii:

Trzymałem się naprawdę mocno z synami Jordana, Marcusem i Jeffreyem. Wychowywaliśmy się razem. Podczas tras koncertowych, kiedykolwiek byłem w Chicago, mając z piętnaście lat, wpadałem do nich i momentalnie się dogadywaliśmy.

 1

Był czas kiedy zostawałem w ich domu, wiecie, domu Pana Jordana. Pamiętam, że raz przyszedłem do nich w Reebokach Allena Iversona… Michael Jordan obudził nas wszystkich pytając głośno: CZYJE SĄ TE BUTY? Powiedziałem mu, że moje… i nigdy więcej ich nie zobaczyłem. Biegłem na dół grać w koszykówkę w jakichś Jordanach.

1

Hehe, kolejny dowód na to, jak chorobliwie bezkompromisowy w rywalizacji potrafił być MJ.

 

Ostatnie Wpisy

12 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe wilkong
  Odpowiedz

  co ma tekst “chorobliwie bezkompromisowy w rywalizacji” do butów jakiegoś dzieciaka, sory, ale głupi art o niczym

  (11)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe kicaj23
  Odpowiedz

  to ma do butow dzieciaka młotku, ze MJ nie mogl zniesc zeby ktos do ,,jego,, domu przyszedl w iversonach ! 😛 Pewnie zabrral je i sam chasał po domu 😀

  (5)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Fizzou
  Odpowiedz

  Pamiętam to jak dziś.

  MJ 24 grudnia 2012 roku przyjechał do Polski. To był wielki szok dla moich kolegów(nikt więcej nie wiedział, że Michael jest aktualnie w Polsce), jednak nie dla mnie. Ja MJ’a znałem od kilkunastu lat, razem pykaliśmy w kosza na osiedlowym boisku, podawałem mu piłkę, on rzucał, czasami graliśmy 1 on 1. A więc zaprosiłem go raz do swojego miasta, żeby zobaczył jak to się robi u nas. Na Orlik przyszedłem w koszulce Rose’a. Jordan był wkurzony. Załadował reverse dunka i poszedł. Następnego dnai spotkaliśmy się u mnie i znowu mieliśmy iść na basket. Co się stało? Nie mogłem znaleźć swojej koszulki Rose’a. Moje Kobiki VII też gdzieś zginęły. Schodzę po schodach na parter, patrzę, na balkonie leży paczka, a w niej komplet Jordana bankroll, Jordanki I oraz bilet na mecz Brooklynu z Chicago w 2018 roku ! Co to ma oznaczać? Nie wiem. Zgaduję, że Michael wróci…. Ale ostrzegam! Jeżeli pokaże się w moich Kobikach to biada mu.

  (58)
 4. Array ( )
  Zdjęcie profilowe all3
  Odpowiedz

  dowód na to, że Jordan nie mógł znieść tego, że w tedy nr jeden był Iverson bo był… Jordan mógłby byc notorycznie ogrywany w tamtym okresie przez Iversona, zreszta wszyscy byli:D

  (-1)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Tomek
  Odpowiedz

  kicaj nie nazywaj kogoś młotkiem skoro sam twierdzisz, że MJ zabrał łepkowi buty i sam w nich chodził. Dorosły gość w rozmiarówce dzieciaka? Ogarnij się młotku.

  (5)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe wilkong
  Odpowiedz

  jeśli pijesz do mnie to daruje sobie człowieku, reprezentujesz poziom krawężnika takimi tekstami, twój argument naprawdę super ;p żart jasne, jeśli piszesz “czizess” to chyba sam masz tyle / Ziom to pomóż mi ogarnąć, a art nie musi mi się podobać to tylko moja opinia / all3 nr jeden był Iverson, a mógłby być ogrywany w przez niego? no ta, to jes powód ;p

  (-3)

Gwiazdy Basketu