fbpx

LeBron 12

19

 tl

Siedem kolorystyk najnowszego modelu Nike LeBron XII, który po raz kolejny ma zrewolucjonizować rynek butów koszykarskich.

Są tak efektowne, że idzie nie zauważyć, że LBJ na oficjalną premierę domalował sobie włosy pokrywając zakola czarną farbą fryzjerską.

Nie hejtujemy, po prostu zwracamy uwagę, bo to świadomy zabieg. Dzięki bujniejszej czuprynie James wygląda pięć lat młodziej, co ma uwydatniać jego nieprzemijające, nadludzkie wręcz moce witalne i przy okazji dać zarobić wszystkim związanym z nike.

Co do samego buciwa? Foty sampli kręciły się w sieci od początku wakacji, ale dopiero przed kilkoma dniami zaprezentowano nowe kolorystyki. Może po kolei, na bazie każdej wersji wytłumaczę pokrótce z czego składać będą się nowe LeBrony.

1/ NSRL

Pierwsza kolorystyka inspirowana była nazwą ośrodka Nike Sports Research Lab. To tam analizowano siły nacisku stopy na podłoże podczas gry etc. Premiera 11 października.

Trzy zasady przyświecały projektantom: a) solidna amortyzacja b) wsparcie stawu skokowego c) nie krępowanie ruchów.

2

3

4

5

2 / HEART OF THE LION

Przeznaczona na mecze rozgrywane u siebie. Do nabycia od 30 października.

Cholewa wykonana została z materiału o nazwie Megafuse, czyli ulepszonym, zgrzewany termicznie i pozbawionym szwów Hyperfuse. Ma być jeszcze lżej, bez uszczerbku dla trwałości materiału.

1

2

3

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

19 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe mathewskyterror
  Odpowiedz

  Pamiętajmy tylko, że Amerykanie inaczej nazywają kolejne wielokrotności dziesiątek: milion – million, ale miliard – billion i bilion – trillion. Więc trillion dollars to: 1 000 000 000 000$.

  (20)
  • Array ( [0] => administrator )
   Zdjęcie profilowe marada

   bilion czy trylion dolarów, nie zmieściłbyś tylu banknotów stuzłotowych w standardowym polskim mieszkaniu 😉

   (19)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Nie mogę patrzeć gdzie idzie ta cała “moda” obuwnicza. Plastik, plastik, plastik… Chyba do końca życia będę grał w retro, bo nowych skórzanych butów już nie uświadczę.
  Ja wiem, że technologia, XXI wiek i blablabla, ale na Boga: żeby całe buty wychodziły z wtryskarki??
  Chwała JB za masówę retro (choć szkoda trochę ich jakości), bo przynajmniej nie trzeba biegać w tych ortopedycznych wynalazkach.

  (-1)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Majkel298
  Odpowiedz

  To jak mają wyglądać buty LeBrona leciutkie lowy? Nike dopasowuje buty do charakterystyki gracza ma toporne sprawiające wrażenie ciężkich obuwie, bo sam jest wielkim klocem bazującym w pewnym stopniu na swojej sile, to nie szczypior KD.

  (0)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  chciałbym przypomnieć zanim ktoś się zdecyduje wydać 700+ zł, argumentując swój wybór “to Lebrony muszę je mieć” , że BUTY NIE GRAJĄ

  (1)

Gwiazdy Basketu