fbpx

NBA Media Day 2016: nowy sezon czas zaczynać

27

Startują przygotowania do nowego sezonu NBA. Tradycyjnie już pierwszeństwo mają fotoreporterzy i dziennikarze. Każdy chce przyjrzeć się z bliska nowym nabytkom, pomacać po ramieniu, powąchać i wyrobić sobie opinię toteż mam dla Was obrazki z corocznego Media Day.

-> Nick Young twierdzi, że jest szczęśliwy. A ponieważ zespół pełen jest młodego narybku chce by od teraz zwracano się do niego per “Uncle P”. Fajne buty wujku! To oczywiście model adidas KB8 albo jak kto woli “Crazy 8”. Do kupienia tutaj za 299 pln: http://www.gwba.pl/Crazy-8

ny

-> Jason Kidd znów robi szum wokół siebie. Właśnie oświadczył dziennikarzom, że miejsce w pierwszej piątce zespołu otrzymuje drugoroczniak Rashad Vaugh, a Greg Monroe spada na ławkę. Zapytany o to środkowy: “Serio? Nic o tym nie wiem!” Atmosfera momentalnie skisła. Taki już styl mają w Milwaukee. Najważniejsza informacja: kontuzjowany Khris Middleton ma już zastępcę, został nim Mike Beasley.

mb

-> W szranki w konkursie na najdłuższą brodę ligi z Jamesem Hardenem staje od tego sezonu weteran Tyson Chandler. Kogo macie? Przy okazji, Rockets przywracają czarne uniformy. To w ogóle będzie chyba czarny sezon w Houston.

ho

tc

-> Nowy look mają też najwyżej opłacany w branży Mike Conley oraz Chris Paul. Prawdopodobnie dwaj najlepsi generałowie parkietu i pick and rollowcy w lidze.

cp3

mc

-> Świeżutko wygląda także Dirk Nowitzki, chyba już ostatni ze starej gwardii NBA, nie licząc Paula Pierce’a i Vince’a Cartera ma się rozumieć, tyle że Niemiec w odróżnieniu od kolegów wciąż ciągnie ekipę za uszy.

dn

-> Na pełnego energii wygląda również nowy nabytek i wielka nadzieja Bostonu, czyli 30-letni Al Horford.

ah

-> Jesteśmy w obozie Golden State, Andre Iguodala po wakacyjnej kuracji pleców ledwo mieści się w kadr. Są też Stefan, kopacz Draymond Green oraz jakiś dziwny chudzielec z numerem 35.

ai

dr

kd

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

27 comments

  • Array ( )
   Zdjęcie profilowe all3

   hehehe obawiam się, że to kwestia nieprzespanej nocy, albo coś w tym rodzaju. Każdy wygląda czasem średnio, ale Ci co mają ciemną karnację skóry np mój kumpel jak popije i wstanie wcześnie wygląda jak by po nim przejechał walec XD

   Curry wygląda nad wyraz dobrze mocniej niż rok temu, a jednocześnie jakoś tak szczuplej jednocześnie.
   Bulls, Atlanta, NYK tym ekipom będę się szczególnie przyglądał.
   Myślę, że Howard jest gotowy wreszcie będzie miał trenera, który go wykorzysta tak jak by sam tego chciał. Jestem wielkim optymistą. U boku Hardena miał całkiem staty, a teraz to na pewno mu one podskoczą.
   Co do Bullsów to tam o ile Rondo nie będzie robił “niepotrzebnych ruchów” to może coś z tego być. Wade to profesjonalista, Butler też się może dostosować i grac np na niskim skrzydle. W obronie może to dobrze wyglądać, ale ten Rondo czasem może z czymś odpalić

   (6)
 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Mike Beasley wygląda jakby jego twarz była totalnie symetryczna. Jakby ktoś skopiował jedną część facjaty, wkleił i przystawił

  (0)
  • Array ( )

   Weź jego zdjęcie, podziel na pół <——– tak zacząłem odpowiadać na twojego posta. Chciałem jeszcze napisać że jesteś w błędzie (widziałem kiedyś galerię i ludzie naprawdę wyglądali komicznie) ale po skopiowaniu lewej strony twarzy stwierdzam że wygląda zupełnie normalnie. Brawa za spostrzegawczość.

   (1)

Gwiazdy Basketu