fbpx

NBA Showboats #4: can’t touch this!

6

The Knight Rises

Niby nic wielkiego, żwawy manewr z piłką zakończony rzutem z odejścia, ale tego rodzaju akcja potrafi sprawić, że zawodnik zaczyna wierzyć w siebie. Brandon Knight zrobił przeciwko Lakers pierwsze w karierze triple-double: 30 punktów, 15 asyst, 10 zbiórek. Dziś w nocy dołożył 38 punktów (kolejny rekord kariery) 11 zbiórek i 6 asyst. Jest w życiowej formie, oby tak dalej!

“Best PG Alive”

Pisałem już wczoraj, 29-letni Rajon Rondo przechodzi siebie samego. Cztery triple-double w dwa tygodnie, a wczoraj kolejne 14 punktów, 18 asyst (!) i 9 zbiórek. Tym manewrem zwiódł nawet kamerzystę. Gra dużo aktywniej w ataku, w odróżnieniu od Ricka Carlisle’a w Dallas aktualny coach George Karl dał mu pełnię swobód, czego efektem jest solidna postawa rozgrywającego. Straty i skuteczność z linii rzutów wolnych przemilczmy…

https://www.youtube.com/watch?v=oW7T6gajBRo

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

6 comments

 1. Array ( [0] => contributor )
  Zdjęcie profilowe MJ1981
  PATRON
  Odpowiedz

  DeRozan – esencja wsadu nad kims!! zmiazdzył Goberta z zimna krwia! bez napinki, krzyków i prezenia muskółów. Westbrook by sie zes…ał z tymi swoimi groznymi minami a DeRozan poprostu zniszczył i sobie wrocił do obrony jak gdyby nigdy nic..
  A Valanciunasowi czasem nie Kobe złamał reke?

  (1)

Gwiazdy Basketu