New York Knicks zjedli chudziutki Boston i wypluli kości (2-0)

8

Po zmianie stron wyraźnie rozpędzają się Knicks. Felton i Melo agresywnie atakują obręcz. Zmęczony KG nie trafia, spóźnia się do Chandlera… Druga połowa rozpoczyna się od serii gospodarzy 27-4!

Momentalnie Knicks osiągają dwucyfrowe prowadzenie, na dodatek trzeba zaznaczyć, że to nie Boston przestał grać, ale Knicks zaskoczyli: przestali tracić piłkę i zaczęli biegać. Oto różnica między zespołami w obecnym sezonie.

Celtics po prostu nie mają personelu by nawiązać walkę. Nie ma komu wejść pod kosz w stylu Rajona Rondo, nie ma ucieczek za plecy, rzetelnej zmiany dla Garnetta. Wszystkie akcje rzutowe są ciężko zapracowane i pod presją.

Szaleje Carmelo, zaczął 3/11 teraz jego skuteczność wynosi 10/20! NYK wyssali energię z przeciwników. Ostatecznie: NYK 87 – BOS 71