fbpx

Nike Air Yeezys Experiment: ile warta jest dla ciebie para obuwia?

18

Na początek słowo wprowadzenia. Istnieją na świecie ludzie (ich liczba w Polsce rośnie) dla których ekskluzywne obuwie sportowe stanowi bardzo istotny element życia.

Rozpoznacie ich na pewno:

# na półkach zamiast książek czy ramek ze zdjęciami ustawiają kartony z butami;

# kiedy idą ulicą ma się wrażenie, że ich centralny układ nerwowy zaczyna się nie w mózgu, ale w stopach;

# godzinami ślęczą na aukcjach czy niszowych sklepach internetowych w poszukiwaniu okazji, kolejnej perełki;

# o swe zdobycze dbają aż nazbyt przesadnie, stopy stawiają ostrożnie, najgorsze co może się stać to zarysować butem o but;

Na histerii wywołanej Retro Jordanami czy podobnej maści obuwiem limitowanym tak w kształcie jak w kolorze, producenci i (w nieco mniejszym stopniu) dystrybutorzy zarabiają krocie.

Wiadomo: im model trudniej dostępny, tym droższy. Ceny na “rynku wtórnym” są w stanie osiągnąć już nie kilka, ale kilkanaście tysięcy złotych za parę!

A nie było ostatnimi czasy butów bardziej rozchwytywanych aniżeli Nike Air Yeezy 2 Red October, czyli obuwia sygnowanego nazwiskiem rapera/artysty Kanye Westa.

kw

kw1

kw2

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

18 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Tworzenie wyimaginowanych potrzeb tak sie konczy. Identycznie sprawa wyglada z nowymi ajfonami srajfonami, media wmowia Ci, ze potrzebujesz tego i tego i pozniej widac tego skuti. Masakra, w Polandii to ludzie o kroksy sie w Lidlu zabijaja… Zwykle bydlo

  (23)
 2. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Majk16
  Odpowiedz

  Brawo dla dziewczyny-jako jedyna zachowała się normalnie.Co do reszty to totalna żenada.TO SĄ TYLKO BUTY :S

  (13)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe akher77
  Odpowiedz

  Ja nie byłbym takim rycerzem bez skazy i zmazy. Hipotetyczne gdybym przechodził obok i wiedział, że takie buty warte są taki hajsior (bo nie jestem kicksoholikiem- nie znam się 😉 a na pewno nie, aż tak) to kurcze… nie dam sobie palca uciąć… rozumiecie 😉 I tu nie chodzi o to, że te buty są jakoś wybitnie piękne/wygodne. Te parenaście tysięcy które bym uzyskał to parenaście tysięcy bliżej spłaty/kupna mieszkania. A jeśli ktoś jest w stanie coś tak wartego położyć bez opieki przy drodze to znaczy, że a)ma tyle pieniędzy, ze mu nie szkoda tych “drobniaczków” b)nie szanuje ludzi dookoła siebie (tak samo twierdzę o ludziach którzy wyrzucają jedzienie… bo nie każdy je ma.. i to nawet nie w Afryce a w Polsce)
  Choć z drugiej strony, gdyby nie miał śpiwora na sobie to zamiast kraść pierwszą reakcją (mam nadzieję) byłaby pomoc- często ludzie wyglądający na meneli są zwykłymi zjadaczami chleba którym może się akurat coś dziać 😉 Trochę nie jest to zbyt dobre z punktu widzenia moralnego ale… zanim mnie osądzicie pomyślcie tak szczerze czy nie mam choć trochę racji 🙂

  (7)
 4. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Luki20
  Odpowiedz

  Po co kupować buty za 15-18 tys. zł skoro można je mieć za niecałe 750 zł? No chyba że ktoś ma za dużo pieniędzy i nie wie co z nimi zrobić. Chociaż lepszym pomysłem w takiej sytuacjii są cele charytatywne.

  (0)

Gwiazdy Basketu