fbpx

Nowości od Liberty x Nike Sporstwear

9

Już od paru dobrych sezonów Nike w kooperacji z londyńską firmą Liberty serwuje nam dość oryginalne interpretacje największych klasyków Nike Sportswear. Dotychczas ukazały się już Air Max 1, Air Max 90, Blazer, Toki czy znane wszystkim Cortezy.

Firma „Liberty of London” została założona w 1875 roku i do dziś znajduję się na Regent Street (jedna z większych ulic handlowych w Londynie). Marka kojarzona jest głównie z wzorzystymi tkaninami, których produkcją zajmuje się od końca XIX wieku. W samym środowisku modowym Liberty bezsprzecznie uznawana za wyznacznik stylu i estetyki. Oprócz kolaboracji z Nike, od niedawna możemy także podziwiać kwieciste koszule i jeansy z printem kwiatów wypuszczone spod skrzydeł Levis’a.

Wszystko wskazuje na to, że współpraca obu brandów będzie kontynuowana. Najświeższymi wydaniami, jakimi można pochwalić się na ulicy są Nike WMNS Air Max 1 lub Liberty x Nike Air Force 1 Downtown. Niestety oba modele nie doczekały się premiery w Polsce, ale bądźmy dobrej myśli. Wszystkie wymienione dostępne są na portalu Ebay, uważajcie tylko na cenę, gdyż specjalne kolorystyki zaraz po wydaniu zawsze drożeją, nawet trzykrotnie.

zobacz więcej >>

1 2

Ostatnie Wpisy

9 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Ale hu.nia wszystkie są słabe, wziąłbym najwyzej do chodzenia po domu ale tylko wtedy kiedy gosci by nie było w domu.

  (1)
 2. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Krzak
  Odpowiedz

  Gejo kolekcja, airmax’y to najbrzdse buty na świecie, air force 1 rządzą ale nie w tej kolorystyce ;/

  (-1)

Gwiazdy Basketu