fbpx

Pięć obrazów, które dadzą Wam do myślenia

15

Prezentujemy pięć obrazów, które pozwolą Wam docenić poziom zmagań koszykarskich zza oceanu, jaki przychodzi nam obserwować obecnie w telewizorach, laptopach i urządzeniach mobilnych na całym świecie. Bo wiadomo, krytykować najlepiej jest z kanapy.

#1 Poziom atletyzmu

Wy zblazowane dziady! Czy kogoś jeszcze dziwią wsady wykonywane z wysokości głowa/ obręcz? Oto ziomek, który co prawda nie gra w NBA, ale wsadził piłkę do kosza odbijając się z dwóch nóg w okolicach linii osobistych. Nie wierzysz? Sprawdź to: DJ Stephens – Shuttle Program

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3 4 5

Ostatnie Wpisy

15 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  #5 Nieśmiertelni
  Co do tego wątku to nie rozumiem jak można nie mieć szacunku dla Bryant’a za to , że ciężko trenuje by wrócić , za to , że ciężko trenował by być kim jest teraz.

  (46)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  art z d…, o niczym
  ja rozumiem, że zarabiacie kasę na ilości odsłon (dlatego też dzielicie każdego”newsa” na 5 stron) ale proooszę Was – nie wrzucajcie wszystkiego jak leci, a wybierajcie ciekawe rzeczy, piszcie na temat!!! :/

  (27)
 3. Array ( )
  Zdjęcie profilowe kubson
  Odpowiedz

  Iversona, o ile się nie mylę, nie oglądaliśmy już 3 rok 😉 Niby oficjalna emerytura teraz, ale jak Cię nie ma to Cię nie ma.
  Co do Kobasa, to jestem mega ciekawy w jakiej formie wróci. Ostatni rok bajońskiego kontraktu, ciekawe co będzie dalej. Ostatnio trafiłem na YT fragment z ESPN w którym Kareem powiedział, że widział tylko jednego gracza, który wrócił po takiej kontuzji do poprzedniej formy. Był to Tiny Archibald. Zobaczymy, ale wiek i powaga urazu pozwalają stawiać znaki zapytania. Bardzo jestem ciekaw jak to się potoczy, i mam nadzieję na mocny powrót.

  (1)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Koby Typowo Wygrał Cały Mecz Z Raptorsami Sam 😀
  Chć Jestem Wielkim Fanem toronto Raptors To Wielki Szacun Dla Niego :***
  I MAm nadzieje Że Carter Wróci Jeszcze Do Toronto :3

  (2)
 5. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Czepliwy23
  Odpowiedz

  Oceniać najlepiej z kanapy… Czyli def.. waszej roboty? ;D
  A z innej beczki: czy klient restauracji nie może powiedzieć, że danie nie jest smaczne, bo sam nie gotuje na co dzień????

  (1)

Gwiazdy Basketu