fbpx

Pies: najlepszy przyjaciel gracza NBA

11

paul

Pies. Najlepszy przyjaciel gracza NBA. Szczery, oddany i nie chodzi mu o kasę. Najwierniejszy kompan, nie robi wyrzutów, pocieszy po przegranym meczu, kocha bezwarunkowo. Na drugim miejscu są węże (!!) dalej świnki morskie albo świnki po prostu. Corey Brewer trzymał w przydomowej budzie kozła imieniem Billy, Gilbert Arenas do niedawna utrzymywał basen z rekinami, a Anthony Davis przyjaźni się z małpką. Co ciekawe, niewielu w lidze posiadaczy kotów.

Blake Griffin

Jego kolega wabi się Chaney i jest gwiazdą osiedla.

bg2

Danny Green

Ma dwa węże: ten większy wabi się Jade i mierzy ponad 215 centymetrów. Znacie tą historię kolesia, który poszedł do weterynarza, bo jego boa leżał nieruchomo przez tydzień i nic jeść nie chciał? Lekarz powiedział mu, że pupil prawdopodobnie szykuje się do skonsumowania swego pana. Urocze, nie?

dg

dg1

Dwight Howard

dh

D’Angelo Russell

dr

John Wall

jw1

Kobe Bryant

Cały Kobe, siłownia w pokoju, nawet w czasie przeznaczonym dla rodziny trenuje, a wszystko pod czujnym okiem psa, żony i córek odrabiających zadanie domowe z przedszkola. W przepastnej willi Bryantów znajdziemy czwórkę milusińskich.

kb

Kevin Durant

Jestem ciekaw czy ten przystojniak z lewej będzie miał coś do powiedzenia w kwestii przyszłego pracodawcy KD. Z pewnością w Los Angeles może my być za gorąco… jak sądzicie?

kd

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

11 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  To skąd u nich te “kocie ruchy” ?
  “Polski koszykarz nie ma luzu…. Rusza sie jak wóz z węglem.. ”
  Bolec

  (41)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Grand Slim
  Odpowiedz

  Zapomnieliście o Cousinsie, który oprócz tg ze ma 2 psy to wspiera schronisko. Harden tez ma fajnego psa. No i mogliście dołączyć zdj tg kozła

  (7)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Z tym wężem to było tak, że leżał obok bo porównywał swoją długość z długością właściciela (sprawdzał czy się zmieści) 😀

  (5)
 4. Array ( )
  Zdjęcie profilowe TheBartuer
  Odpowiedz

  Mam pewiem pomysł na artykuł. Fajnie przed każdym meczem było by zobaczyć zapowiedź np. Zapowiedź GSW vs. OKC. A w artykule mogłby by być różne wypowiedź zawodników/trenerów/ekspertów, ciekawostki, stytystyki i moze jakis link do transmisji.

  (13)

Gwiazdy Basketu