fbpx

Przegląd najlepszych ofert kicksowych: listopad 2015

16

com

Zapraszam Was na przegląd najlepszych aktualnie ofert kicksowych. Sezon halowy trwa w najlepsze, letnie gry na dworze nadwyrężyły podeszwy i jak wynika z maili, które do nas ślecie, spora część z Was szuka czegoś “nowego, uniwersalnego, w przyzwoitej cenie”. Oto nasze propozycje z trzech różnych półek cenowych, może ktoś skorzysta:

#Starter

NIKE ATTERO

Bardzo, bardzo podstawowy model dedykowany zawodnikom z ograniczonym budżetem.

http://www.gwba.pl/attero-bl

at

NIKE LUNAR KOBE MENTALITY

Tańsza wersja flagowego modelu Kobe Bryanta. Dla lekkich “śmigaczy” z pozycji 1-2 idealna. Za amortyzację odpowiada tutaj wkładka lunarlonowa. Coraz więcej “Mentality” spotykam też ostatnio na ulicach.

http://www.gwba.pl/kobe-mentality-bb

me

JORDAN CP3 VIII “All Star”

Najlepsza amortyzacja jak dotąd w serii Chrisa Paula, bardzo wytrzymałe. Jedyny minus to potrzeba sporadycznego “odkurzania” podeszwy ręką. Jeśli gracie na brudnej hali ma się rozumieć. Mokra szmata musi być w użyciu. Chyba najlepszy stosunek jakości do ceny na liście.

http://www.gwba.pl/CP3.VIII.ASG

cp

#All-Star

JORDAN MELO M11 “Family”

Trochę kosztują, ale obok Jordanów XX9 to najlepsze obuwie obecnie na rynku. Stabilne jak but narciarski, perfekcyjna amortyzacja. Opcja dla ludzi, którzy trochę już grają i nie boją się świecić potężnym Jumpmanem przed kolegami.

http://www.gwba.pl/M11-Family

com

ZOBACZ WIĘCEJ  >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

16 comments

 1. Array ( [0] => contributor )
  Zdjęcie profilowe szymon034
  PATRON
  Odpowiedz

  Posiadam KD VII Flight i mogę śmiało polecić. Przez pierwsze kilkanaście minut było niewygodnie, cisnelo, nie mogłem złapać przyczepności. Później jednak, kiedy stopa przyzwyczaila się do buta i but do stopy zaczęło być naprawdę super. Wygodnie, stabilnie. Z każdym kolejnym wypadem na salę gra się w nich co raz lepiej. No i wyglądaja kozacko 🙂

  (2)
 2. Array ( [0] => contributor )
  Zdjęcie profilowe lukaszdomanski
  PATRON
  Odpowiedz

  Mówcie co chcecie, ale te nowe LeBrony to już inna galaktyka. Niestety cena, jak podejrzewam, jest dla większości dyskwalifikująca. Na szczęście seria nowych Melo też jest świetna. Nie ma co, kupuję.

  (-2)
 3. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Luki20
  Odpowiedz

  Kilka z tych modeli butów wyglądają jakby były używane i miały z jakieś klka lat, choćby te Jordan 9 Retro Anthracite, autorzy chyba zbyt dosłownie wzieli sobie ich nazwę, ciekawe jak będą wyglądały za 2 lata. Kosztują 749 zł, rób na takie paskudy 2 tygodnie czy nawet jeden tydzień 😀 Projektancie butów już sami nie wiedzą co wymyśleć, następne to pewnie buty który sprawiają wrażenie wiecznie ubłoconych i niemytych. Czekaj, już kiedyś takie widziałem 😛 To może buty wyglądające jakby były pokryty częściowo gównem albo wymiocinami. Co wy na to? Jeszcze dowalić do tego konkretną cene, dajmy na to 850 zł 😀

  (2)

Gwiazdy Basketu