fbpx

Rick Barry superstar!

11

Przyjrzyjcie się uważnie. Ziomek, który wykonuje osobiste nazywa się Canyon Barry, jest pierwszoroczniakiem na uczelni Charleston oraz najmłodszym synem legendy NBA Ricka Barry (foto: niezły cwaniak co?)

Ricky Barry to gość, który w 10 sezonach kariery zawodowej 8 razy zagrał w All-Star Game, raz był królem strzelców, miał najwyższą średnią punktową w historii ligi ABA (30.5) oraz zgarnął statuetkę MVP Finałów roku 1975. Czterech jego synów swego czasu występowało w NBA.

Gość jest także trzeci na liście wszech czasów jeśli idzie o skuteczność rzutów osobistych (90%). Kilka la temu Rick próbował pomóc Shaqowi czy Dwightowi Howardowi z ich indolencją w rzutach wolnych. Nie posłuchali. Nie chcieli rzucać osobistych techniką “spod jaj”. Tymczasem skuteczność młodego Canyona nie tylko waha się w granicach 86-88% to jeszcze wygląda fajnie! Co myślicie?

A jeśli ktoś z Was chciałby nauczyć się rzucać w ten sposób, proszę bardzo, oto sekrety Ricka:

Ostatnie Wpisy

11 comments

  1. Array ( )
    Zdjęcie profilowe One Blink
    Odpowiedz

    Napiszcie artykul o Erginie Bayloru – czyli pierwszym LeBronie Jamesie, pierwszym tak wszechstronnym graczu 🙂 warto przyblizyc ta postac czytelnikom

    (1)

Gwiazdy Basketu