fbpx

Świat według Kyrie Irvinga, nowe uniformy Nets, chudzina Big Baby

13

#Świat według Kyrie Irvinga

Dawno nie było w lidze zawodnika, który tak dobrze bawiłby się na parkiecie. 22-letni Uncle Drew ma niezwykłą konstrukcję psychiczną, zdaje się błyszczeć najjaśniej gdy otoczony innymi gwiazdami. Dowód:

* mecz finałowy wrześniowych MŚ (26 punktów, 6/6 zza łuku oraz nagroda MVP turnieju)
* lutowe All-Star Game (31 punktów, 14 asyst oraz MVP)
* Rookie Game 2012 roku (34 punkty, 8/8 zza łuku oraz… MVP)

W pierwszych trzech sezonach w zawodzie zaimponował statystykami: średnio 20.7 punktów, 5.8 asyst, 1.4 przechwytów oraz grubo ponad 40% z gry z dowolnego miejsca na parkiecie. Kiedy jednak publika przyzwyczaiła się do jego statusu gwiazdy, wzrosły oczekiwania i zaczynało wytykanie niedociągnięć (obrona, liderowanie) chłopak dostaje do ekipy LeBrona, K-Love’a, Shawna Mariona i kilku innych weteranów. Innymi słowy, starsi koledzy zdejmują z Kyrie cały ciężar gatunkowy. Dalej może robić swoje tzn. cieszyć się grą. W lipcu podpisał nowy, 5-letni kontrakt wart 90 milionów dolarów. Taki to pożyje!

(tylko nie zapomnijcie włączyć audio)

#Nowe “alty” Nets

W przeciągu najbliższych tygodni powinniśmy zobaczyć nowe, alternatywne uniformy Brooklyn Nets. Gratka dla miłośników stylu retro.

ne

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

13 comments

 1. Array ( )
  Zdjęcie profilowe sledziu 24
  Odpowiedz

  Nie mogę pojąć jak profesjonalny sportowiec może mieć tak oblane tłuszczem ciało jak Big Baby, przecież brzuch na gifie wylewa mu się spod koszulki.

  (-1)
 2. Array ( )
  Zdjęcie profilowe 13element
  Odpowiedz

  @sledziu 24 a Ty masz pewnie mulskulature jak kiedyś Sylwester Stallone a i tak nigdy nie zagrasz w NBA. Chołopak potrafi grać a że ma jaką tusze to trudno. Shaq też nie był chudy a niszczył pod koszem. Ba, jak w Miami kazali mu schudnąć to co chwile doznawał jakiś kontuzji.

  (1)
 3. Array ( )
  Zdjęcie profilowe sledziu 24
  Odpowiedz

  @Leitoss
  Shaq nie był tłusty tylko potężny, stanowił niepowtarzalne połączenie siły i szybkości, a Davis jest zwyczajnie otyły, nie wiem w ogóle jak ich możesz porównywać…

  (20)

Gwiazdy Basketu