fbpx

Tim Hardaway Junior, czyli śladami własnego ojca

7

Jego wyskok maksymalny to 95 centymetrów, potrafi trafić z czystej pozycji na obwodzie, mocno zbudowany – ma świetne warunki na pozycję dwa. Na pewno nie może mierzyć się z ludźmi pokroju JR Smitha jeśli chodzi o kreowanie samemu sobie pozycji rzutowych, ale skończy kontrę w prostej linii i trudno go zatrzymać na otwartej przestrzeni. Ma też nienaganną formę rzutową, skuteczny w sytuacjach catch-and-shot oraz po koźle. Nie jest za to tytanem pracy w obronie.

W Nowym Jorku będzie grał z numerem piątym dla upamiętnienia #5 swojego ojca, którą ten nosił jako rookie. Zawarł z Knicks 4-letni kontrakt wart 6.1 miliona dolarów, niestety w drugim meczu ligi letniej doznał zwichnięcia nadgarstka i resztę rozgrywek przesiedział na ławie.

Prognoza: w zależności od skuteczności rzutowej i odporności psychicznej na starcie sezonu, powinien otrzymać parę minut w drugim składzie. Musi pracować nad grą 1-na-1 oraz zachowaniami w obronie, a to chyba podstawy dla SG. W skrócie: Mike Woodson dostaje na warsztat atletę, który przy dobrym dniu wrzuci 8-12 punktów. Oby pracował i rozwijał się, a będą z niego ludzie.

1 2

Ostatnie Wpisy

7 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Zinoz
  Odpowiedz

  Mike biorąc jego pod swoje skrzydła na pewno zrobi z niego dobrą dwójeczkę. Alternatywa dla JR może być konkretna.

  (5)
 2. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Foru14
  Odpowiedz

  Tak jak kolega Zinoz wspomniał, w razie gdyby J.R zamierzał rzucać ze skutecznością taką jak w tych PO, po pamiętnym łokciu z Celtics, to chłopak z pewnością będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Ciężko powiedzieć co z niego wyrośnie, ale życzę powodzenia, żeby się tatuś nie musiał za niego wstydzić 🙂

  (5)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  JR megatalent ale chyba facet leje ostatnim czasem na basket. hardaway moze wyrwac troche minut jak sie nie bedzie palil w meczach

  (0)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Dzięki za realizację prośby 🙂 i przybliżenie sylwetki tego gościa. Teraz czekam na Glena Rice’a JR 😉

  (1)

Gwiazdy Basketu