fbpx

Wyznania kicksoholika cz.2 Stephen Jackson

19

Wyobraź sobie, że w jednym pokoju mieszkania trzymasz wyłącznie buty do kosza. Półki z lśniącymi od nowości kicksami wypełniają całe pomieszczenie, od podłogi aż po sam sufit. Średnio dziesięć minut zajmuje ci wybór pary, którą założysz na dzisiejszy trening. Poranny wybór garderoby zawsze zaczynasz od kicksów, a kurier przynajmniej raz w tygodniu przywozi nowy karton z “jumpmanem” na etykiecie. A teraz wyobraź sobie, że całe skrzydło luksusowej willi przeznaczasz na kolekcję obuwia. Oto rzeczywistość skrzydłowego Spurs Stephena Jacksona. Jak się przekonacie “Jax” jest wielkim entuzjastą Air Jordanów. Ma w posiadaniu ponad dwa tysiące par, które jego kochająca małżonka posegregowała dla niego kolorami. W filmie zobaczycie również modele, które będzie nosił w nadchodzącym sezonie.

Jest też szuflada na biżuterię i diamentowe zegarki. Czapek z daszkiem jest tak dużo, że wypadają z półek. Jackson twierdzi, że niegdyś miał jedną parę Jordanów, którą nosił przez całe gimnazjum – dziś po prostu spełnia swoje marzenia, czego i Wam życzymy:

Ostatnie Wpisy

19 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe szuszek1able
  Odpowiedz

  Nie kumam jednej rzeczy. Chyba tak jest zawsze, że nowe buty przez jakieś 2 tygodnie trzeba rozbiegać. Przez ten okres prawie każdemu pojawiają się odciski. Nie mówiąc już o ubraniu nowych kicksów na mecz. Jak oni to robią, że nie mają tych bąbli na stopach?

  (0)
  • Array ( [0] => administrator )
   Zdjęcie profilowe marada

   Bo mają stopy owinięte siedmioma warstwami taśmy. Taśma = prewencja przed skręceniem, choć niektórzy wolą stabilizatory

   (0)
 2. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Szymon12
  Odpowiedz

  Nie wierzyłem w to co widziałem jak jego garderobe pokazano ale jak zobaczyłem jeszcze te kartony to Kurde Ocipiałem ;ooo zakochałem się <3 w tych wszystkich bucikach <3

  (0)

Gwiazdy Basketu