fbpx

In Yo’ Face – część szesnasta

40

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, niniejsza seria nazywa się In Yo’ Face. Spośród zaproponowanych przez nas pięciu wsadów prosto w twarz, razem z Wami wybieramy najlepszy, który w swoim czasie przejdzie do kolejnego etapu. To już szesnasty odcinek cyklu, co oznacza, że jak do tej pory z 75 opcji wybraliście piętnaście. Na wasze dzisiejsze typy i propozycje, czekamy w komentarzach:

Propozycja 1: Phil Pressey, ofiara: nieznana

5’8 to na polskie 172 centymetry wzrostu ma ten chłopaczek

Propozycja 2: Rajon Rondo, ofiara: Jason Maxiell

Propozycja 3: Derrick Rose, ofiara: Joel Anthony

zobacz pozostałe >>

1 2

Ostatnie Wpisy

40 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @me: Rondo
  @C-Webb: RONDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  1 i 4 poniewaz zeby zrobic wsada trzeba miec wzrost lub ja sie ma 170 cm swietny wyskok dlatego na te dunki postawilem

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Rondo nie tyle że miał wolną drogę ale nie miał jakiejś specjalnej przeszkody żeby zrobić wsad, a dopiero jak zapakował to go trochę poturbowało więc takie sobie to In Yo Face. Za to Rose w powietrzu wyminął próbę bloku, więc moim zdaniem zdecydowanie Rose za tą ,,atletykę”.

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Rondo miał czystą drogę do wsadu? Nie tylko najpierw minął i zostawił w tyle Rip’a jakby to był Scal albo inny tego typu sprinter, ale też zapakował in yo face byczkowi Maxiellowi… Faktycznie, nie robi żadnego wrażenia. Dunk Rose’a też robi ogromne wrażenie, ale Derrick w tym krótkim czasie gry w NBA zdążył przyzwyczaić wszystkich do tego, że w pełni zdrów jest po prostu MVP.

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu