Jack Taylor: 109 punktów w meczu ligi NCAA!!!

19

Jack Taylor powrócił!

Tak to ten sam, który przed rokiem ustanowił rekord NCAA zdobywając 138 punktów w jednym meczu. W ostatnią niedzielę chłopak wrzucił 109 punktów rywalom z uniwersytetu Crossroads. Jego zespół zwyciężył 173 – 123.

Mierzący 178 centymetrów wzrostu Taylor, trafił 35 z 70 oddanych rzutów oraz dodał 15 z 17 na linii osobistych, a wszystko to w… 29 minut!

W wywiadzie dla ESPN nasz bohater mówił tak:

Tak jak przed rokiem, nie byłbym w stanie tego zrobić bez moich kolegów z zespołu. Oni także zasługują na wyróżnienie. To naprawdę był wyczyn całej drużyny. Jestem wdzięczny trenerom oraz chłopakom, z którymi gram.

1

A teraz uwaga, Taylor zalicza średnio 90 punktów w meczu, a występująca w trzeciej klasie rozgrywkowej NCAA (Division III) uczelnia Grinnell zdobywa przeciętnie 140 punktów. Sam coach przyznaje, że głównym pomysłem na grę jego zespołu są podania do Jacka.

Szacun! A jeśli kwestionujecie poziom rywali i myślicie, że nawet najmniejsza uczelnia w USA nie umie grać w kosza, zastanówcie się raz jeszcze.

[vsw id=”VGSfHiW59lM” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

co na to Kobe Bryant? >>

1 2

19 comments

Wynik fajny, tylko gdyby inne zespoły zaczeły grac pod kogoś kto ma dobry rzut to podejrzewam, że nie byłby jedynym który robi takie liczby. Taktyka nazywa sie “Grinnell_System” poczytajcie sobie o niej na Wiki.

(5)

wiadomo 3 dywizja ncaa to jest slaby poziom, ale rzucac po 100 punktów to nie jest latwa rzecz 🙂 gosc ma duzy talent rzutowy.
    btw pamietam jak konrad migdalski z pruszkowa rzucil 227 punktów w jednym meczu 🙂 to dopiero byla masakra

(20)

Nic imponujacęgo. Oddaje pierdyliard rzutów na mecz to nic dziwnego, że zdobywa dużo punktów. Tak po za tym to zastanawiam się jak muszą czuć się jego koledzy z drużyny wiedząc, że w praktycznie każdej akcji muszą podawać mu piłkę…

(-4)

Cytując komentarz bodajże Kobasa nt. jego poprzedniorocznego rekordu punktowego “Jak zdobywasz powyżej 100 punktów w jednym meczu,nie ważne na jakim poziomie,to jest wyczyn”

(8)

@AI… Drogi kolego…..mam pytanie… Skąd możesz wiedzieć jak MY gramy???… Porównaj ile minut w meczu gra Kobe Bryant a reszta zawodników….. i ile rzutów w meczu oddaje dany gracz……. Kobe Bryant jest świetnym zawodnikiem , czego nie można mu zarzucić, ale powinien grac bardziej zespołowo…. pozdrawiam…..

(1)
  6. Array ( [0] => subscriber )

@ pepe291086….. Drogi kolego…. Bo większość tych co wylewa swoje żale i troski to właśnie
    tacy ludzie jak opisani w moim komentrzu …. A co do minut znowu ktoś zajebał cegłą sprawdź sobie statystykę minut w tym sezonie podanych w moim komentrzu zawodników SG np :
    Gragic 33,5, Ellis 37,5, Harden 38,3, Smith 33,5 Kobe 38,6 …

AVE !

(-1)
  7. Array ( [0] => subscriber )

@ AI… kolego , zjedz snickersa…… Kobe Bryant oddaje mnóstwo rzutów w meczu…. powinien grać o wiele bardziej zespołowo….. każdy to wie…. więc nie spinaj się za bardzo….

(-3)
  8. Array ( [0] => subscriber )

Nie krytykuje chlopaka, bo ewidentnie ma talent, ale jeżeli w 3 dywizji jest taka obrona co na akcjach w skrócie, to ja tez bym mial takie staty, nawet na lepszej skuteczności niż Jack.

(-2)

@AI no i co z tego ze ma tyle asyst? statystyki nie mówia calej prawdy, lubie Kobasa, ale ma fatalna selekcje rzutowa, nabija sobie pare tych asyst, zeby wygladalo ze duzo podaje 🙂 oddaje bardzo duzo zlych rzutów, glupio to wyglada, jak rzuca np 41 razy w meczu i trafia tylko 17 (w zeszlym sezonie tak bylo)

(-2)
  10. Array ( [0] => subscriber )

@spajder 20.4 rzutów na mecz to nie jest jakoś strasznie dużo. W meczu z Warriors, który przywołujesz(16/41FG) Kobe faktycznie przesadził, ale to był jednak tylko jeden mecz. W ogólnym rozrachunku w poprzednim sezonie Kobe grał naprawdę zespołowo jak na siebie. Ale oczywiście jeśli chcesz to możesz dalej jechać na stereotypach, droga wolna.