fbpx

Matt Barnes do policjanta: “You’re the f**king Fa**ot who followed me”

10

Parę osób opowiadało mi o tej historii, ale jakoś nie mogliśmy zlokalizować jej wcześniej, zwłaszcza filmu.

Pod koniec lipca tego roku weteran NBA Matt Barnes został aresztowany przez kalifornijską policję. Po zapadnięciu zmroku szedł ulicą razem z partnerką, a ich śladem podążał policjant, który rozpoznał zawodnika i wiedział, że ten ma nieuregulowane mandaty za wykroczenia drogowe.

Według relacji funkcjonariusza, wściekły na skutek zatrzymania Barnes odmówił jakiejkolwiek współpracy oraz został aresztowany za groźby w kierunku policjanta. W efekcie koszykarz został zakuty w kajdanki, odwieziony na komisariat, gdzie zrobiono mu piękną fotkę, musiał zapłacić zaległy mandat w kwocie 26 tysięcy $ (kierowanie pojazdem po odebraniu prawa jazdy) oraz kolejne 25 tysięcy kaucji.

Nie jest to bynajmniej jedyny tego typu incydent w karierze zawodnika. We wrześniu 2010 roku także został odwieziony na komisariat po tym, jak jego ówczesna narzeczona zadzwoniła na policję skarżąc się na przemoc domową. Policyjny dyspozytor miał rzekomo słyszeć odgłos szamotaniny, a nasz bohater po wyszarpaniu słuchawki kobiecie miał nakazać policjantom by “nie przyjeżdżali”.

Barnes ma 32 lata, urodził się i dorastał w Kalifornii. Mierzy 201 centymetrów wzrostu. Jego specjalnością na boisku jest… nieustępliwy charakter? Niegdyś szybki, solidny obrońca na piłce. Dziś… trudno powiedzieć, wczoraj przeciwko Miami wcelował dwie trójki z rogu boiska. Do tej pory spędził w NBA dziewięć lat. W tym czasie zaliczył osiem klubów: Clippers, Kings, Knicks, Sixers, Warriors, Suns, Magic, Lakers i jak wiadomo, od tego sezonu reprezentować będzie z powrotem barwy Clippers.

Ostatnie Wpisy

10 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  No cóż nigdy z glinami nie wygrasz, a są upierdliwi i rozpalają do żywego z szyderczym uśmiechem na ustach.
  Tutaj bardziej mi się podoba ta Pani co tak żywo dyskutuje z władzą, a Matt siedzi cicho jak piz..
  Ciekawe czy taki sam jest na boisku ???

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu