fbpx

NBA Raport: z wizytą u rekonwalescentów

9

# Kobe Bryant

Tutaj chyba nie ma wątpliwości – moim zdaniem Kobe zagra w koszykówkę jeszcze w tym roku. W sieci krąży ostateczny, ale to naprawdę ostateczny termin, a mianowicie: tydzień poprzedzający Mecz Gwiazd, ale sądząc po znakach na niebie i ziemi – będzie to zdecydowanie wcześniej. Black Mamba wyprzedza swój harmonogram rehabilitacyjny o kilka solidnych tygodni. Lekarze przecierają oczy ze zdumienia, a sam bohater ani myśli odkładać swojego powrotu. He’s not human!

# Lou Williams

Niewielu pewnie pamięta, ale on także doznał kontuzji zerwania ACL w kolanie. Lou także powoli wraca do pełni sił i powinien wystąpić już w pierwszym meczu sezonu zasadniczego. Lekarze sugerują tylko, aby póki co ograniczyć nieco minuty naszego bohatera, ale kolano wydaje się już być w miarę sprawne.

# JR Smith

Najlepszy rezerwowy zeszłego sezonu poddał się delikatniej operacji kolana w połowie lipca, co prawdopodobnie wykluczy go z gry na pierwszy tydzień rozgrywek. A jakby jeszcze tego było mało – w momencie gdy Junior zgłosi swa gotowość, w życie wejdzie ligowa kara, którą dostał za jaranie zielska – 5 meczy w zawieszeniu. Nie ma łatwo!

Do gry w tym sezonie wrócą też: Jared Sullinger (początek sezonu), Glen Davis (drugi miesiąc rozgrywek), Danilo Gallinari (okolice grudnia).

[Kuba]

1 2

Ostatnie Wpisy

9 comments

 1. Array ( )
  Zdjęcie profilowe all3
  Odpowiedz

  @kadmil ja bym sie o niego nie martwił, jest szczupły i atletyczny, a przede wszystkim młody i ma dużo do udowodnienia na pewno zobaczymy go w pełnym wymiarze niebawem

  (1)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  na miejscu Smitha powiedziałbym że jestem gotów na tydzień przed realną gotowością, i nie dość, że i tak by spędził ten tydzień przygotowując się, to w dodatku mógłby od razu zagrać 😀

  (6)

Gwiazdy Basketu