fbpx

Rasheed Wallace chce wrócić do NBA, rozważa grę w Celtics

18

Wygląda na to, że jeden z najbardziej utalentowanych i charakternych wysokich graczy ostatnich lat, 37-letni Rasheed Wallace, chce wrócić na parkiety NBA. Wallace to ulubieniec sędziów, chodzący faul techniczny, jedyny gracz, który potrafił dostać “dacha” za samo spojrzenie. Z gry wycofał się w 2010 roku. W lidze spędził 15 sezonów. Grał między innymi w: Portland (gdzie napędzili strachu mistrzowskim Lakers), Detroit (gdzie jako pierwsza od lat drużyna bez wybitnych gwiazd “pyknęli” mistrzostwo w 2004) oraz Boston Celtics. Średnie jego kariery to 14.6 punktów i 6.7 zbiórek. Nieźle nie?

Jak donoszą źródła, Wallace rozważa opcję zasilenia składu Celtics, jednak przed podjęciem decyzji przeanalizuje wszystkie ewentualne oferty. Jeśli C’s mieliby dołączyć Rasheeda i zatrzymać Stiemsmę, prawdopodobnie zwolniliby Sashę Pavlovica. Jakiś czas temu pisaliśmy, że Celtics skorzystaliby najbardziej pozyskując wysokiego obrońcę, który potrafi zbierać. Jak myślicie? Ile pożytku mieliby z powracającego po dwóch latach Wallace’a? Przypomnijmy obie strony rozstały się “za porozumieniem stron” w 2010 roku, dwa lata przed nominalną datą zakończenia kontraktu.

Ostatnie Wpisy

18 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Niestety Sheed nigdy nie zbierał najlepiej, im dłużej grał tym bardziej odchodził od kosza, jak większość weteranów. W finałach z celtami dał ile mógł ale to już nie te lata.
  Nie jestem zwolennikiem tego typu powrotów ale jeśli wystarczy zrezygnować z Saszki to nie mają wiele do stracenia.

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  niewiecz jak y ale z tego co wiem i widzłe to Rashedd Wallace kiedyś komuś odgryzł ucho jeszcze jak grał w Ditroit Pistons .To była afera jak się wkurzy to z dupy nogi powyrywa,
  Dobrze Rashedd.

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Jeżeli będzie w takiej formie jak w 2010 (co mało prawdopodobne) to się bardzo przyda. Nie tylko w Celtics, ale praktycznie w każdym teamie walczącym o tytuł.

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Ciekawe czy bankrut czy chce powalczyć o jeszcze jeden pierścień, czy mu się w domu nudzi. Swoją drogą, to w NBA zarobił grubo ponad 150mln.Nie wiem co oni robią z tymi dolarami…
  Ale im więcej dobrych podkoszowych w NBA tym lepiej.

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu