Dla tych, którzy nie lubią wiele czytać: koszykarskie obrazki. Jeśli chcecie podesłać coś własnej produkcji: [email protected]

 • Mamy nowy rekord Guinessa w wyskoku z miejsca!

  Wszystko wskazuje na to, że mamy nowy, oficjalny rekord Guinessa jeśli chodzi o największy wyskok z miejsca. Rzecz wydarzyła się 19 kwietnia, facet dwukrotnie wskakiwał na podest, ale dopiero wczoraj rekord został oficjalnie zatwierdzony. Jego autorem jest były uczelniany futbolista amerykański, aktualnie trener personalny, Christopher Spell.

  64 inches high

  W poniższej animacji wskakuje z miejsca na przeszkodę umieszczoną 64 cale od ziemi, czyli po naszemu 162.6 centymetrów!

  Polecam Wam serdecznie instagramowy profil chłopaka, bowiem robi rzeczy niesłychane, a jego biodra są chyba z gumy: /againstoddsathletics/

  Sprawność level: Spiderman.

  (+7)
  Ładowanie...
  1921
  0
  Podziel się:
 • Na żywo: Serbia vs Grecja

  Trwa turniej towarzyski o nazwie Acropolis Tournament. Bracia Antetokounmpo podejmują mocną fizycznie i technicznie Serbię. Po trzech kwartach Grecja prowadzi 57:52.

  Thanasis (14 punktów) a zwłaszcza Giannis (18 punktów) mają wszelkie przewagi fizyczne, ale rzutowo są na bakier. Serbia bez głównego kreatora “Jokera”, ale Bogdan Bogdanovic ma już na koncie 17 punktów i zapowiada się wyrównana walka do końca:

  (0)

  Ładowanie...
  1135
  1
  Podziel się:
 • Volleyball: spike of death

  Nie mam pojęcia kto to, ani jaki poziom sportowy reprezentuje. Wiem jedno, gdybym na rozgrzewce zobaczył coś takiego, wróciłbym do domu… Wyobraź sobie stać pod siatką albo próbować to przyjąć. Jak będzie po francusku “ścina śmierci” za translatorem: “pointe de la mort” hehe. A może znacie lepsze?

  (+9)
  Ładowanie...
  3294
  10
  Podziel się: