fbpx

Siódemka wspaniałych NBA: podaj cyfrę!

Stoimy u progu kolejnego sezonu NBA. W gronie redakcyjnym naprędce wymieniliśmy kandydatów do tytułu mistrzowskiego 2019/2020. Pytanie do Was brzmi: komu wierzysz najbardziej? Kolejność przypadkowa:

1. Warriors

Mistrzowskie doświadczenie, najlepiej rzucający obwód w dziejach dyscypliny.

2. Nuggets

Głębia młodego składu opartego na unikalnym talencie zagranicznego środkowego.

3. Sixers

Najwyższa i najbardziej wyżyłowana defensywnie piątka NBA.

4. Clippers

Główny faworyt w tym roku. Dwójka gwiazd sprowadzona do kompetentnego już środowiska, świetnie prowadzony klub, oddanie fundamentom gry.

5. Lakers

Najlepszy tandem zawodników w lidze otoczony strzelcami, wyzwaniem będzie obrona.

6. Bucks

Najlepiej broniąca i zbierająca ekipa zeszłego sezonu oparta na próbach z dystansu oraz walorach atletycznych greckiego półboga. Pół, bo rzucać wciąż nie umie.

7. Rockets

Całkowicie bezkompromisowy basket oparty na analizie matematycznej, wybitnej zręczności Brodacza oraz motoryce Szalonego Jeźdźca a.k.a. Mister Triple Double.

No więc? Podaj cyfrę!

(+13)
Loading...
Podziel się:

10 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  “5. Lakers
  Najlepszy tandem zawodników w lidze otoczony strzelcami, wyzwaniem będzie obrona.”

  Przecież najlepszym tandemem w lidze jest Kawhi i PG13.

  Otoczony strzelcami ? jak Rondo ? Howard ? McGee ? W Lakers tylko Pope i Green są typowymi strzelcami za 3. Reszta jak Bradley, Cook, Caruso czy Daniels nie są spot up shooterami.

  I wbrew pozorom na tą chwilę słaby defense jest jedną z najmocniejszych stron tego zespołu. Bo i Rondo i Bradley słyną z zaciętej obrony. Davis fizycznie jest potworem zdolnym zdominować każdego, Howard czy McGee to rim protector pierwszej wody.

  Zaczynam mieć coraz poważniejsze wątpliwości co do kompetencji autora tekstów. Zaślepienie i fanatyzm kompletnie zakłamuje autorowi rzeczywistość na temat Lakers.

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Gdyby nie kontuzja Klaya to byliby faworytem murowanym. Ale w tych okolicznosciach Lakers, Wariors, Clipers, Sixers i Bucks maja takie same szanse.

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu