fbpx

10 najlepszych wsadów minionego sezonu NBA

36

Pogoda dopisuje, wszyscy uciekli na dwór. Też idę, nie zamierzam się rozpisywać. Pozostają nam do oceny wsadki minionego sezonu. Zobaczcie dziesięć najlepszych dunków NBA 2011/12 i dajcie znać co uważacie. I pomyśleć, że kiedyś u VC#15 takie rzeczy były na porządku dziennym… no ale źle nie jest. Enjoy!

Ostatnie Wpisy

36 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Kiedyś myślałem, że to Nene był. Dzisiaj oglądam to kolejny raz, na Nene ten Faried nie wyglądał :D. Liczy się jak kto gra w kosza, a nie ile nazwisk zna. Są tacy fakt faktem, co więcej wiedzą o graczach NBA, a grają kaszankę.
  Fajnie, że LeBron w topce, za dużo Griffina dla mnie, wszystko bazuje na tym samym stylu, już nie mówiąc o faulach :D. Windmill No. 1 oczywiście. Jednak myślałem, że trochę lepsze będą wsady w tym roku. Może to przez lokaut? Nie zdążyli rozkręcić 😉

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Na mnie największe wrażenie zrobił wsad LBJ. Może dlatego, że oglądałem ten mecz na żywo i zbierałem szczene z podłogi. Numer iście cyrkowy.

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Miniak to muszę Ci powiedzieć że miałeś zajebiscie ! proszę powiedz mi jak jest na takim meczu ? to mojej marzenie ! 😉

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Dupy nie urywa. Kiedyś jakieś lepsze te top10 były. Moim zdaniem brakuje Westbrooka nad Asikiem. A dunki Griffina nie robią na mnie wrażenia bo dużo z nich to nie prawdziwe wsady tylko jakby wrzucenie piłki do kosza ala Howard – Superman.

  (0)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Wall, Westbrook, Griffin i numer 1 (nie wiem kto ;p) – pięknie / no i zazdroszczę Miniakowi, z braku laku nawet na Miami bym poszedł ;p

  (0)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  5 i 2 to sa takie same dunki wiec nie wiem po co tutaj sa przedstawione tym bardziej nad Perkinsem skoro to nie byl dunk tylko tkw ,,wrzuta”

  (0)
 7. Array ( )
  Odpowiedz

  Shannon Brown już był w SDC i nie miał kompletnie pomysłu na wsady, robił meczowe.
  Też jestem rozczarowany tym TOP 10. Tak naprawdę to imponuje mi jedynie Gerald Green, to było nieziemskie. Wokół tych dunków Griffina jest za dużo szumu, przereklamowane.

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu