fbpx

All-NBA “Cornrows” Team

14

Były w lidze takie czasy i takie mody, że co trzeci, którego buzujący testosteron nie pozbawił resztki włosów na łepetynie zapuszczał warkoczyki. Pionierem był Iverson (choć mogę się mylić) i tak od końcówki lat 90-tych do połowy 00-tych trwała era “cornrows”. Dziś jednym z ostatnich przedstawicieli jest… no zgadnijcie sami… ja tymczasem zapraszam Was na prezentację All-NBA Cornrows Teams:

3rd Team

Wzrok tęskniący za rozumem, zaburzenia emocjonalne… zważcie na osobowości, byłaby to drużyna kompletnie dysfunkcyjna, ale jakże kolorowa!

PG: Delonte West

dw

SG: Ricky Davis

rd

SF: Michael Beasley / Stephen Jackson

mb

PF: Darius Miles

C: Kwame Brown

kb

2nd Team

Tu już dużo lepiej choć nie mniej wybuchowo: Spreewell duszący trenera, Maggette tłuczący rywali, Stoudemire wyżywający się na bogu ducha winnej gaśnicy i Jermaine O’neal lejący z piąchy kibica.

PG: Shaun Livingston

sl

SG: Latrell Spreewell

ls

SF: Corey Maggette

sm

PF: Amare Stoudemire

as

C: Jermaine O’Neal

jo

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

14 comments

 1. Array ( )
  Zdjęcie profilowe swek
  Odpowiedz

  Nice, jeszcze zróbcie All NBA łysy Team.
  A niee, to byłoby za łatwe. Lepiej będzie All NBA “rudych białasów” team.

  (81)
 2. Array ( )
  Zdjęcie profilowe gadget
  Odpowiedz

  Ah te czasy 🙂 Sam byłem w 6 klasie podstawówki jak pierwszy raz mialem na sobie cornrowsy 🙂 nosilem je potem z 3 razy w gimnazjum za co obnizyl mi dyrektor zachowanie ze “ped*łem” jestem ostatni raz w 1 liceum 😀 potem zrozumialem ze nie jestem juz taki czarny jak kiedys xD

  (67)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Jakos zawsze zywilem sympatie do Westa. Nicpon jakich malo, chociaz mogl osiagnac naprawde duzo, chociazby z tymi nieszczesnymi cavs 07-08.

  (4)
 4. Array ( [0] => contributor )
  Zdjęcie profilowe szymon034
  PATRON
  Odpowiedz

  Kings rozważają zwolnienie Georga Karla.
  Naprawdę?
  Dlaczego?
  Dlaczego ta organizacja jest tak głupia?
  Powinni sami siebie zwolnić.

  (21)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Czarodziej
  Odpowiedz

  1 st team mega zestawienie, playoffs gwarantowane, a zaryzykowałbym nawet finał konferencji 😀 Odnośnie fryzur, w dzisiejszej NBA powróciła moda na afro 😀 myślę, że takie zestawienie też było by ciekawe 🙂

  (0)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Czarodziej
  Odpowiedz

  …aa niech będzie mistrzostwo czy nawet kilka 😀 komu jak komu, ale Iversonowi się należy za niezapomniane chwile i serducho do gry! 🙂

  (2)
 7. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe travisscott
  Odpowiedz

  za to w trwającym meczu Rockets-Blazers do połowy duża strata Rakiet, oprócz Howarda i Hardena punktowali tylko Ariza (5pkt) + Beverley trafił jeden rzut.. mało tego broda 7 strat do szatni i klepanie gały non stop i jak w takiej drużynie może punktować 4 zawodników wyłącznie?!

  (2)

Gwiazdy Basketu