fbpx

Anthony Randolph: Dunk of The Year?

13
anthony-randolph

Vince Carter to to nie jest, ale jak często zdarza się by ktoś przeleciał rywala podczas meczu? Na palcach dwóch rąk można policzyć tego rodzaju zagrania w historii basketu. No dobra dodajmy do tego jeszcze nogi. Anthony Randolph mierzy w okolicach 210 centymetrów, co z automatu czyni go podkoszowym. Tyle, że mając 90 kilogramów ani nie powalczy pod tablicą, ani zza łuku nie przymierzy (24%). Po latach futrowania za oceanem dobił do setki, ale wciąż żaden z niego “banger”.

Po sześciu latach prób i eksperymentów w Golden State, Nowym Jorku, Minnesocie i Denver pojechał za chlebem do Europy. Dziś reprezentuje barwy Realu Madryt. Jego najmocniejszą stroną jest zasięg ramion, dynamika i mobilność. Niejeden chciałby tak choć raz w życiu, prawda?

!!!

Co ciekawe, Anthony przyszedł na świat w Wurzburgu, czyli mieście rodzinnym Dirka Nowitzkiego. Jego tato stacjonował tam w bazie wojskowej. Ma 27 lat.

Ostatnie Wpisy

13 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Fajne fajne, ale to nie ta waga. Jak Vince przyłożył w obręcz to się czuło tą moc. Co nie zmienia faktu, że gratki dla Anthonego Randolpha paka ładna.

  (20)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  “Nie spuszczał się po wsadzeniu” – bez podtekstów proszę – pełny pokory, spokojny gracz. Pamiętam jak walczył w Minnesocie w sezonach 2010/11 i 2011/12. Zawsze był taki jakiś wyprany z emocji, ale gdy dostał czas gry to radził sobie przyzwoicie, nie wiem czemu trenerzy w niego nie wierzyli.

  (3)

Komentuj

Gwiazdy Basketu