fbpx

Bożonarodzeniowe uniformy NBA

14

Dzyń dzyń dzyń! Czy w centrach handlowych w Waszej okolicy też już stoi choinka, a witryny sklepowe okleja sztuczny śnieg?

Jak co roku w Święta Bożego Narodzenia, gdy Wy będziecie opychać się makowcem i czekoladą – czołowe drużyny NBA stoczą ze sobą śmiertelny bój o prymat w lidze.

Buty będą świecić, jerseye błyszczeć, bo przecież o tej porze roku, kolejka świąteczna NBA notuje rekordową w skali kraju oglądalność. Oficjalny producent ligowej odzieży, firma Adidas również pragnie stanąć na wysokości zadania. Odpuścili sobie kontrowersyjne rękawki, zamiast tego proponują minimalistyczny design w taki oto rodzaju.

Swingman będzie kosztował 110 dolarów. Chętni?

1

2

3

4

6

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

14 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Moim zdaniem prezentują się całkiem znośnie. Na pewno lepiej niż te zeszłoroczne, obcisłe z rękawkami.. 🙂
  Warto byłoby też pokazać ich zdjęcia z tyłu. Bo nazwisko gracza jest teraz umieszczone pod numerem w takim prostokącie 😀

  (3)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Wszytko fajnie i nawet mi się podobają koszulki, ale czemu usunęli logo NBA? To nie jest fajne. Podobno to ma być w przyszłości miejsce na reklamę, ale nie robią ją gdzieś indziej jak już muszą, ale logo ligi powinno jednak być.

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Nie wiem czy to z powodu światła czy genialnego designu, ale logo na koszulce Heat wygląda jakby wylatywało z jerseyu, chyba najlepszy design ze wszystkich. Większość co prawda nie różni się od zwykłych niczym poza brakiem nazwy i faktem, że na tyle będą imiona zamiast nazwisk.

  (3)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Również uważam że wyglądają jak koszulki treningowe no ale brak rękawków wynagradza naprawia wszystko 🙂 No i imiona zamiast nazwisk 😛

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu