fbpx

Brandon Jennings: “pokonamy Heat w sześciu meczach”

27

Nie można odmówić Brandonowi Jenningsowi pewności siebie. Chłopak nie pierwszy już raz zapowiada, że Bucks pokonają Miami w pierwszej rundzie rozpoczynających się w sobotę playoffs NBA:

Nie zamierzamy nawet wdawać się w szczegółowe analizy. Heat mają najskuteczniejszy atak w lidze, średnio 110.3 zdobywanych punktów, ich lider LeBron James w całym sezonie poniżej 40% skuteczności rzutowej zagrał tylko 4 (cztery!) razy. Obrońcy tytułu dysponują także jedną z najsilniejszych rotacji defensywnych, a ich presja wydaje się być szczególnie skuteczna w przypadku, gdy przeciwnik nie dysponuje istotną przewagą warunków fizycznych pod obręczą, zupełnie jak w Milwaukee.

Ograniczonego ofensywnie, emocjonalnego Larry Sandersa grając bark w bark powinien zatrzymać Chris Bosh: obaj zawodnicy mierzą i ważą dokładnie tyle samo. W ataku Sanders będzie zmuszony do opuszczenia pola trzech sekund biorąc pod uwagę talent Bosha na 4-5 metrze. Stąd niemożliwe by jego średnia 2,8 bloku na mecz miała istotny wpływ na poczynania Heat.

Nie widzę też możliwości by Monta Ellis był w stanie przeciwstawić się fizycznie D-Wade’owi patrolującemu atakowaną deskę wzdłuż linii końcowej. LeBron James również pozamiata parkiet Richardem Mbah-A-Moute.

Innymi słowy, nie ma opcji aby Bucks uszczknęli choć jedno spotkanie, chyba że Spoelstra nadal będzie restował swe gwiazdy, jak czynił to pod koniec sezonu regularnego. Ludzie, Miami wygrali finałowych 37 z 39 meczów!

Nasz typ: Heat 4-0

Ostatnie Wpisy

27 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe D.Roseeee
  Odpowiedz

  No niestety prawda. Heat zdobędą mistrzostwo… Takim przygotowaniem do playoff nie może się pochwalić żadna drużyna. SAS pokazało że słabnie a Oklahoma to jedyny zespół który może zdobyć tutuł po za Heat.
  A Bulls są bardzo osłabieni także ciężko im będzie. Co nie znaczy że nie będzie dobrego wyniku ;D

  (0)
 2. Array ( )
  Zdjęcie profilowe all3
  Odpowiedz

  @D.Roseeee na zachodzie jeszcze jest jedna ekipa z potencjałem która jesli dojdzie na finał może zagrozić Heat w bezposrednim starciu bo siły szybkości talentu maja porownywalnie to Clippers

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Miami wygraja do zera pierwsza runde i dalej pojda pewnie po kolejne mistrzostwo.
  A we wtorek bede szczesciarzem mogacym to zobaczyc na zywo “Your 2013 Miami Heat Playoffs – Round 1 Home Game 2 tickets are attached” – dreams come true 🙂

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe MHfan
  Odpowiedz

  Lubie BJ’a i jego styl bycia, do którego ta wypowiedź jak najbardziej się włącza. I co prawda nie mam nic przeciwko jego wypowiedzi(chociaż to tak jakby powiedzieć że Knicks wygrają tytuł, albo Lakers przejdą pierwszą runde) to jest ona kompletnie oderwana od rzeczywistości… 😀

  (0)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Gadom
  Odpowiedz

  Tylko z takim podejściem da się coś w sporcie osiągnąć.

  “I am the greatest. I said that even before I knew I was.” ~Muhammad Ali

  (0)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe CaliforniaKid
  Odpowiedz

  To jest właśnie to wasze ‘polactwo’. Dlatego nasz kraj jest w takiej ciemnej i ciasnej sportowej dupie. Koleś chce być najlepszy, żyje marzeniami. Ma jak polaczki mówić ‘eee nie, nie damy rady, coś tam będziemy się starać, może sie uda, liczymy na kibiców’
  To jest właśnie cecha największych totalna wiara w siebie.

  (0)
 7. Array ( )
  Zdjęcie profilowe tomtom
  Odpowiedz

  szansa znikoma, ale bardzo by mnie cieszyło odpadnięcie Heat w pierwszej rundzie i rozdziawione twarze całego bandwagonu wielbicieli “Topornego Klocka” aka LBJ.

  (0)

Gwiazdy Basketu