fbpx

Crossover, policjant na glebie, szaleństwo na dzielnicy

3

co

Crossover, policjant na glebie, wyobrażacie sobie coś takiego na polskiej ulicy?

Rzecz dzieje się w Philadelphii, mieście braterskiej miłości, Rocky’ego Balboa i Allena Iversona. Dwóch ostatnich pewnie znasz, ale o co chodzi z tą braterską miłością? Nic prostszego! Nazwa hrabstwa Philadelphia pochodzi od greckiego słowa “philos” (kochany, przyjaciel) oraz “adelphos” (brat).

Chłopaki musieli zwrócić uwagę policjantów, pewnie siedzieli z nogami na oparciu ławki, pluli na chodnik albo któryś z sąsiadów skarżył się na hałas. Zawsze się znajdzie menda, której przeszkadza odbijanie piłki.

W Stanach na szczęście nie ma planów sprzedażowych, jeśli idzie o liczbę mandatów, można obywatela pouczyć albo złoić mu tyłek w grze 2-na-2. Panowie funkcjonariusze widzieli naprzeciw siebie dzieciaka. Nie wiedzieli natomiast, że 170-centymetrowy koleżka w jasnych spodniach to niejaki Samir Hill, 21-letni point guard uniwersytetu Allegany – tego samego, w którym przez rok występował były gwiazdor NBA Steve Francis.

Propsy dla funkcjonariuszy za dobry przykład dla młodzieży oraz nie wyjęcie gazu pieprzowego za te crossy. Hamujcie bajerę, jesteśmy ciekawi jak Wy byście się poruszali w pełnym rynsztunku. W roboczych butach, kurtce, z kajdankami, pistoletem i krótkofalówką przytroczonymi do pasa.

1

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

3 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Czarni grajacy z policją? shame on you my ni%ga brothers, you aint no ganksta:D:D

  Dziwne, zgodnie z przesłankami TVN policjant powiniene wyciągnąć bron i zastrzelić czarnoskórego, przecież w TVN mówili że w USA policjanci strzelajo do czarnoskórych.

  Gwiazdy basketu kłamie:D 😀

  (7)

Komentuj

Gwiazdy Basketu