fbpx

Czego nie widzisz oglądając mecze NBA w internecie

18

Jeżeli kiedykolwiek dane Ci było oglądać mecz NBA na żywo w hali, zapewne wiesz już, że śledząc po nocach league-pass (albo co gorsza tajwańskie streamy) dostajesz zaledwie część widowiska. Czasami najciekawsze rzeczy dzieją się w momentach, gdy na ekranie twojego komputera pojawia się magiczna plansza z napisem “the game will resume shortly”: cheerleaderki tańczą, maskoty klubowe robią show, kaskaderzy skaczą na trampolinach, operator telebimu wyszukuje pary, która za chwilę będzie całować się na oczach wszystkich, a z połowy boiska właśnie jeden z kibiców wcelował rzut wart 75 tysięcy.

Wyobraź sobie: siedzisz spokojnie wcinając hot-doga i słuchając zagrzewającego do boju przeboju made by Kanye West, a tymczasem w twarz trafia Cię bawełniana kula – drużynowy t-shirt wystrzelony gazowym moździerzem z płyty boiska. A jeśli siedzisz wystarczająco blisko istnieje szansa, że któraś z gwiazd pod koniec meczu podaruje Ci nawet swoje spocone kicksy! Sam sprawdź czego nie widzisz oglądając mecze NBA w internecie:

[vsw id=”Pi5ngwb8QIM” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

zobacz więcej >>

1 2

18 comments

 1. Odpowiedz

  po obejrzeniu pierwszego filmiku można stwierdzić, że maskota Bucksów jest najbardziej niezdarna xD najwięcej wtop z jej udziałem . Świetna opcja z Raptorsem zjadającym cheerleaderkę 😀

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Najbardziej szkoda tych cheerleaderek, nawet za czasow “hey hey tu NBA” z poczatku lat 90-tych nie bylo takiej cenzury tego co sie dzieje podczas przerw. Nie wiem z czego to wynika ze na LP nie moga tego pokazywac

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Jak się dobrze poszpera po necie to przy ciekawszych meczach można znalezc rosyjskie streamy na sopcascie albo torrentstreamie w bardzo dobrej jakosci bez komentarza, leci dzwiek prosto z hali i nie ma zadnych reklam czy przerw.

  (0)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Uwielbiam NBA właśnie za to całe show i klimat jaki dają na meczach :). Czuję ten klimat nawet jak leżę w łóżku w Polsce w zimny, ciemny zimowy wieczór!

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu