fbpx

D-Rose, Durant, Rondo za dziesięć lat…

52

D-Rose, Durant, Rondo za dziesięć lat… który z graczy i dlaczego straci najwięcej na swej koszykarskiej wartości?

Ostatnie Wpisy

52 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Rajon Rondo. Całą swoją grę opiera na dynamice – jeśli straci dynamikę i superstrzelców w zespole nie będzie mu tak łatwo nabijać asyst, a większa uwaga będzie na nim samym, czyli ciężej o punkty dla niego. D-Rose i Durant też stracą część dynamiki, ale im ciągle zostanie półdystans i dystans 🙂

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  najwięcej straci Rondo. Jak patrzę na jego obtłuszczenie po tym lockoucie – zaczynam wątpić w jego dedykację – a to zdaje mi się czynnik kluczowy w tym pytaniu – ziom straci szybkość, swój główny atut

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  D-Rose, ponieważ jego gra polega głównie na atletyzmie i szybkości. Musi poprawić swoje basketball IQ i rzut, aby stracić jak najmniej w przyszłości. Rondo i Durant stracą stosunkowo mało, gdyż Rondo zawsze obroni się swoimi asystami, a Durant rewelacyjnym rzutem ponad obrońcami.

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  o ile rose nie poprawi rzutu to nie daje mu 10 lat gry na takim poziomie jak teraz. chodzi o styl gry, bardzo fizyczny, atletyczny, glownie oparty na czestych penetracjach. my point is – pewnie zniszcza go kontuzje. durant to franchise player na lata, niech tylko nabierze masy i ogrania w po, a wroze mu pierscien

  (0)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Zdecydowanie najwięcej do stracenia ma Rando. Allen, Garnett i Pierce są już po trzydziestce i gdy przejdą na emeryturę to Rajon nie będzie miał kogo obsługiwać swoimi podaniami. Durant i D-Rose według mnie sobie poradzą. Obaj są niekwestionowanymi liderami swoich drużyn i to oni ważą o sile drużyny.

  (0)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  D-Rose ponieważ najbardziej opiera swoją grę o atletyzm, siłę i szybkość które to z wiekiem maleją i nie pozwalają już dominować tak bardzo. Durant dalej będzie miał swojego jumpera i niesamowity zasięg, a Rondo dokładne podania i świetny przegląd boiska.

  (0)
 7. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Jak na moje najwiecęj straci Rose :/ Przykro mi to mówić, koleś jest genialny, jestem jego fanem, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Koleś jest diabelnie szybko i zwinny, niestety to się traci najszybciej. Durant ma dobry rzut, to utrzyma do końca kariery, tak samo Rondo ze swoimi podaniami, to taki Nash 15 lat temu.

  (0)
 8. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Derrick. Rondo, to passer, a Durant shooter (głównie). D-Rose jest PG, lecz nie boi się kontaktu i często wchodzi pod kosz. Nie ma jednak szans w starciu z gigantami, przez co jego wejścia mogą się kiedyś źle skończyć i straci swoje atuty lub nawet (oby nie!) skończy karierę. Wszystkim jednak życzę jak najlepiej.

  (0)
 9. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Najwięcej straci ten, który na atrybutach, które traci się wiekiem opiera swoją grę. Rondo straci na szybkości, ale nadal może asystować, Durant straci na dynamice, ale nadal będzie świetnym wysokim strzelcem. D-Rose zdobywa punkty. Niestety, straci szybkość i dynamizm przez co będzie mniej efektywny i straci najwięcej

  (0)
 10. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Wydaje mi się że to będzie Rondo ponieważ będzie najstarszy Rondo gra w nba już 5 lat D-rose gra 3 lata i zrobił bd postępy w końcu nie za byle co dostaje się MVP, Durant jak na teraz robi też bd postępy wali bardzo dużo punktów, dominuje w swojej drużynie jak Rose, a Rondo nie wydaje mi się żeby grał lepiej niż gra te

  (0)
 11. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Obstawiam D-Rose. Jego wsady, a przede wszystkim lądowania po nich odbiją się w przyszłości na jego kolanach i nie będzie już tak dynamicznym graczem i będzie musiał zrezygnować w efektownych penetracji w “pomalowane”. Rzuty dystansowe, również będą musiały ulegnąć zmianie, gdyż “winda” już nie będzie ta sama.

  (0)
 12. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Rose. Zawodnik, którego gra przede wszystkim opiera się na błyskawicznych, pełnych zwodów akcjach i zdobywaniu szybkich pkt. Za 10 lat będzie zbyt powolny jako Scoring PG. Gra Rondo opiera się przede wszystkim na dokładnych i dobrych podaniach. Durant to wysoki SF, nie męczy się rzucając, utrzymuje formę i zdobywa pkt.

  (0)
 13. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Najwięcej straci Rose- nie będzie już taki szybki, a to jest jego (przynajmniej obecnie) główna zaleta. Durant będzie rozwijał swój niesamowity rzut, a Rondo ze swoimi nadnaturalnie długimi rękoma i z przeglądem pola będzie mógł zawsze mieć ponad 10 asyst i kilka przejęć. Ale wszystko zależy od ilości ich kontuzji.

  (0)
 14. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Rose, który bazuje głównie na swej szybkości, zwrotności. Gracze o innym stylu gry- np. Rondo- boiskowe IQ, typowy PG, bez jakiegoś szarpania w przyszłości mogą mieć mniejsze problemy zdrowotne, niż Rose, którego organizm niszczy się przy takich szaleństwach. Natomiast wyżsi, umięśnieni zawodnicy zawsze są w cenie- KD.

  (0)
 15. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Odpowiadając na to pytanie zacznę od tego, kto nie straci za 10 lat za dużo a jest to Durant. Ma świetny rzut jest wysoki więc sobie poradzi. Jeśli chodzi o pozostałą 2kę to “zwycięzcą” jest Rondo, którego uwielbiam jednak trzeba powiedzieć jasno koleś bazuje na szybkości, ma nie za dobry rzut a poza tym kontuzje.

  (0)
 16. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  D-Rose.why?Bazuje głównie na szybkości i dynamice.Ma lepszy rzut niż Rondo, ale RR przy swoim przeglądzie boiska może nawet nie biegając być w czołówce podających. KD wygląda na ciekawostkę genetyczną – silny i sprawny patyczak=mniejsze obciążenia stawów.D-Rose jest najbardziej podatny na kontuzje przy swoim stylu gry.

  (0)
 17. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Rose, bo za wcześnie dostał nagrodę MVP. Będzie się mówić o nim tak samo jak teraz o Stevie Nashu. Poza tym jak go oglądam, myślę że już więcej nie można z niego wycisnąć. Rondo będzie miał opinię cichego zabójcy, a KD… Myślę, że to trochę niższa i bardziej atletyczna wersja Dirka. Na pewno zdobędzie pierścień.

  (0)
 18. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Najwiecej straci R.Rondo bo polega głównie na szybkości podobnie jak D.Rose lecz Rondo nie ma niestety dobrego rzutu . Durant będzie mógł jeszcze pograć bo ma dobry rzutu jest sprawny jak na jego wzrost.

  (0)
 19. Array ( )
  Odpowiedz

  W mojej opinii najwięcej straci D-Rose, za dziesięć lat atletyka każdego z tych graczy znacząco spadnie, a spośród wymienionej trójki na tym elemencie najbardziej opiera swoją grę Rose. Durant zawsze będzie miał swój rzut, a Rondo świetną court vision, Rose jako combo guard może więc stracić najwięcej.

  (0)
 20. Array ( )
  Odpowiedz

  Wszyscy z nich mają charyzmę..Najw.stracić może Rondo, bo nie ma rzutu..ma świetne podanie..ale nie wiele gorszą asystę ma D-Rose, ale on umie rzucać i jest jak dynamit..Durant też potrafi podać,a jakie ma warunki fizyczne i jak rzuca, to chyba nie muszę pisać…myślę, że za 10lat,Durant może mieć więcej tyt.niż LeBron

  (0)
 21. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  jeżeli nie odpuszczą sobie jak zrobili to T-Mac i inni lub sobie nie zrobią jakiejś poważnej kontuzji to myślę że cała ta 3 będzie bardzo dobra za 10 lat

  (0)
 22. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Rondo bez szybkości nie umiejacy rzucać wyladuje w europie. D-Rose już tak wysoko nie poskacze ale coś z tam z dystansu potrafi czaem rzucic.

  (0)
 23. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Najwięcej straci raczej Rondo, ponieważ zgrani koledzy z ekipy Boston są już w ‘podeszłym’ wieku. Za dziesięć lat raczej ich nie będzie, i nie wiadomo że Rajon zgra się z kimś jeszcze tak dobrze.

  (0)
 24. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Rondo bo od początku kariery w Celtach, wpasował sie do tej drużyny, a większość ważnych graczy już niedługo zakończy kariery, nie wiadomo jak Rondo odnajdzie się w innej drużynie, szczególnie jeśli będzie musiał być liderem, u swojego boku nie mając tak doświadczonych i dobrych graczy jak Allen, Pierce, Garnett.

  (0)
 25. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Trudny wybór. Każdy z nich jest bardzo uzdolniony. Jednak wydaję mi się, że będzie to Rajon Rondo. Chłopak nie rzuca najlepiej, a z wiekiem będzie się to tylko pogarszać moim zdaniem. Poprawną technikę rzutu trzeba sobie wypracować już na początku.

  (0)
 26. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Rondo, ponieważ bazuje głównie na swojej szybkośći, którą z wiekiem straci. Ma słabą technikę rzutu i jeśli jej nie poprawi nie pociagnie zbyt długo wyłącznie na wrodzonym talencie rozgrywającego. Rose (MVP) jak i Durant(1 strzelec) mają wysmienite wyszkolenie indywidualne i od lat czynia wieksze postepy niż Rondo.

  (0)
 27. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Według mnie najwięcej straci Durant, jest on wspaniałym zawodnikiem, ale jest za mało umięśniony za 10 lat już nie będzie tak łatwo nabrać muskułów. A poza tym za te 10 lat nie będzie już aż tak szybki jak teraz i będzie musiał używać siły.

  (0)
 28. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Według mnie wszyscy ci gracze stracą trochę na swojej wartości, ale będzie poprzedzona wielkimi sukcesami i nikt nie zauważy ubytku w ich przyszłych wielkich karierach.

  (0)
 29. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Zdecydowanie Rajon Rondo. Nie jest on liderem tak jak Durant w Oklahomie czy Rose w Chicago. Skład Celtics jest sędziwy, a właściwie każdy (poza centrem) aspiruje do roli gwiazdy teamu. Rondo gra w “za ciasnym” klubie jak na jego umiejętności.

  (0)
 30. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Derrick…straci na swojej szybkości i dynamice ktora daje mu tak wielka przewagę nad resztą PG, zyczę mu żeby nie skończył jak Iverson. Rondo ma doskonały przegląd pola i lepiej asystuje niz MVP a tego sie nie traci. KD nawet w wieku 50 lat, o lasce i w ciepłym sweterku bedzie rzucał wszystkim “3” sprzed nosa…

  (0)
 31. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Według mnie najwięcej ze swojej koszykarskiej wartości straci D-Rose. Dlaczego? Dlatego, że jego gra w większości opiera się na fizyczności. Także dlatego, że bardzo lubię Rondo (:D) i dlatego że Durant jest z nich najlepszy i o nich się nie martwię. D-Rose także dlatego, że pewnie nikt nie poda takiej odpowiedzi 😛

  (0)
 32. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Za dziesięć lat najwięcej straci D-Rose. Dlaczego? Ponieważ jak narazie opiera się tylko i wyłacznie na swojej szybkości która przeminie.Rondo już jest bardzo doświadczony co widać na boisku, natomiast Durant ma warunki i bbardzo dobry rzut. A dobry rzut jest pewna gwarancja Długowieczności (ray allen, michael jordan)

  (0)
 33. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Myślę, że D-Rose. Combo-guard to zawodnik, który za młodu może być supergwiazdą, lecz z wiekiem traci na dynamice przez co staje się mniej wartościowy. Rajonowi będzie łatwiej gdyż do bycia pass-first nie trzeba być tak dynamicznym, a przeglądu gry nie straci z wiekiem. KD zostanie wzrost i dobry rzut.

  (0)
 34. Array ( )
  Odpowiedz

  Kevin Durant. Uważam , że jest to najbardziej kompletny zawodnik w tej chwili z tej trójki, więc jego progress jest na najniższym poziomie. Za 10 lat albo zgarnie wszystko albo będzie próbował przebić się z OKC chociażby do finałów (syndrom James’a). Podczas gdy Rose i Rondo mają jeszcze nad czym pracować.

  (0)
 35. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Uważam że Rondo gdyż KD ciągle będzie super strzelcem, D-Rose jest atletą który ma też coraz lepszy rzut i passy a Rondo to jednak tylko szybkosc i podania – podania mu zostaną, szybkość będzie coraz mniejsza a w obronie też nie jest rewelacyjny i to on straci najwięcej ze swojej koszykarskiej wartości

  (0)
 36. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Uważam,że najbardziej ze swojej koszykarskiej wartości straci D-Rose, gdyz jest juz teraz bardzo eksploatowany i obijany pod koszem co w niedalekiej przyszłości odbije sie na jego zdrowiu. Niestety!!!!

  (0)
 37. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  D-Rose, szybkość i motoryka czyli to co czyni go tak dobrym, w sporcie traci się najszybciej, poza tym ze względu na swój styl gry jest on dość podatny na kontuzje. Gdy w wieku 35 lat Durant’owi wciąż pozostanie rzut który traci się najpóźniej a Rajon będzie mózgiem drużyny to Rose będzie zdany na swoje koszykarskie IQ

  (0)
 38. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Najwiecej straci Rose bo bazuje na szybkosci i dynamice, a nie jest wybitnym strzelcem lub podajacym, wiec jak za 10 lat straci dynamike to co mu zostanie? Patrzcie na T-maca, jak byl w prime to dzieki dynamice mijal kazdego, tylko jemu zostal rzut i IQ. Durant- strzelcem pozostanie a Rondo sobie bedzie podawal dalej:)

  (0)
 39. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  D-ROSE…swoja przewage nad przeciwnikami opiera na dynamice,szybkosci i skocznosci jak niegdys Iverson….jezeli dozyje 2021 roku to najbardziej straci wlasnie na tych elementach straci …patrz Allen Iverson

  (0)
 40. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Oczywiśćie najwięcej straci Rose bo jego gra polega na szybkości i atletyźmie a za 10 lat kolana troszkę się zmęczą. Durant także będzie miał problemy gdyż przy swoim wzroście jest szybki i zwrotny lecz chudy a gdy zabraknie prędkości masą tego nie nadrobi (tyle ze mu zostanie skuteczność) a Rondo będzie jak S, NASH 😀

  (0)
 41. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Najwięcej straci D-Rose, bez swojej dynamiki nie bedzie juz tak przydatnym graczem, a Durant bedzie strzelcem juz zawsze, Rondo swój poziom asyst tez powinien utrzymać wiele lat

  (0)
 42. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Z przykrością stwierdzam, że Rajon. Rondo bazuje przede wszystkim na swojej szybkości i dynamice. Niestety za 10 lat tego wszystkiego może ubyć i zostanie tylko mądrym grajkiem:)

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu