fbpx

Drew League zdobyta, Kobe Bryant dopingował zwycięzców

15

Hello! Drew League wygrała ekipa Hank’s Blazers, zdobywając drugi tytuł mistrzowski w ostatnich pięciu latach. Do zwycięstwa poprowadził ich (były gracz Asseco Prokom Gdynia) obrońca Frank Robinson na poły z ocierającym się o NBA (ostatnio w Chicago Bulls) skrzydłowym Malcolmem Thomasem oraz rządzącym pod koszami Ryanem Hollinsem (213-centymetrowy center Clippers). W finale chłopaki pokonali dowodzonych przez Dorella Wrighta (Portland) i Amira Johnson (Raptors) Kings of LA.

W przerwie meczu na trybunach zasiadł prawdziwy król LA: Kobe Bryant, a zgromadzona publiczność zareagowała jakby zobaczyli samego Boga. Amir Johnson (widzieliście ten flop?) przegrał pojedynek podkoszowy z Hollinsem, który wyglądał pod obręczą jak co najmniej młody Shaq.

Raz jeszcze potwierdziło się stare porzekadło: nie wygrasz turnieju bez solidnej gry obwodowej i zbilansowania składu, patrzcie:

[vsw id=”SvJtxTXkgEQ” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

No i jeszcze jedno, jak dla mnie MVP = Vanessa Bryant!

15 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  podniecacie się starymi rurkami na gwiazdach basketu, jak nie stara rozwódka Wade’a to stara i nieświeża już meksykańska tralalinka Kobego, smutne gdzie wasz gust panowie? chłopaki nad starym mięsem się rozczulacie?

  (-9)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  @luki29 musze powtórzyć jeszcze raz {XXX} %&*#@$%#@$% 😀
  chłopie i Ty mówisz o gustach, jakoś mało się naoglądałem Pani Brayan, ale tutaj ma sliczny usmiech i jest piekna kobietą, sa dwie opcje:
  tak jak Fandor napisał, albo jesteś gejem, albo pedofilem, albo “nekrofilem”:D

  (3)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  napiszcie jeszcze że żona Lamara Odoma też Wam się podoba 😀
  odnoszę wrażenie że piszecie o niej tylko dlatego że jest żoną Bryanta, albo że jest żoną koszykarza NBA

  (-1)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  policjantka z bronią na udzie z ładną piersią o rudym kolorze włosów, która spisuje protokół a ja jej dyktuje, chyba to lubię 😀

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu