fbpx

“Drzemiący Melo” oraz GIF, który wygrał Internet

26

I pomyśleć, że wszystko wzięło się z niefortunnej pozy Carmelo Anthony’ego, który zdegustowany postawą swoich kolegów w świątecznym meczu z OKC najpierw przeciągnął się odchylając w tył, a następnie na moment zamknął oczy.

No niestety, Nowy Jork nie toleruje porażek, jaką niewątpliwie są tegoroczni Knicks, a oko kamery uchwyci wszystko. Reszta zależy od dostępu do photoshopa, wyobraźni i kreatywności fanów. A jako że Knickerbockers nie dają im ostatnio wiele powodów do radości, ci postanowili się zemścić. Oto efekty tej zabawy.

Prawdę powiedziawszy, długo zastanawiałem się czy wypada pokazać Wam ostatni GIF, z Davidem Sternem w roli głównej, bo choć zabawny jest też wielce wulgarny i zdecydowanie 18+, ale i tak byście go w końcu znaleźli, prawda?

Dlatego z góry uprzedzam, w ostatnią zakładkę klikają wyłącznie dorośli!

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

26 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Lecą hejty na Melo, a on o dziwo trzyma poziom grając z słabą ekipą. Średnie punktowe na poziomie 26.3 powinny budzić podziw a nie śmiech.

  (22)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  @wilkong bez urazy ale to może TY masz debilne poczucie humoru? Bo mnie ten gif bawi jak resztę, mimo że prymitywny xD

  (4)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Wszyscy ktorzy wielce sie oburzyli na gifa ze Sternem to ministranci, ktorych mama przylapala na waleniu konia i teraz maja uraz na widok fiuta, zrozumcie ich.

  (6)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  @Wikti008

  Co z tego, ze rzucca 26 pkt na mecz jak ze slaba skutecznoscia? Porównaj sobie jego skutecznosc z takim Lebronem albo Durantem,,,

  (2)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  @jsajsah

  Lepiej, by czekał aż J.R. wrzuci jakieś 2/20, a może Shumpert zaliczy kolejne 0/10 na spółę z Feltonem? Popatrz kto otacza Melo, a kto LeBrona czy Duranta (nie ujmując żadnemu, cała trójka jest świetna).

  (2)

Komentuj

Gwiazdy Basketu