fbpx

Efekt Jeremy Lina

17

Jeremy Lin powoli staje się zjawiskiem ogólnospołecznym w Stanach Zjednoczonych. Pięknie jest patrzeć jak koszykówka po raz kolejny przekracza podziały rasowe, a ludzie, którzy do tej pory zdawali się być niewidoczni – nieoczekiwanie stają się przedmiotem uwagi. Zobaczcie. Spadniecie z krzeseł!

[vsw id=”qiektV3HEB8″ source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

17 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  I dobrze. Coś się dzieje w tym NBA. Ileż można oglądać alley oopy Griffina i szalejących w kontrze Heat. Wiadomo , że chłopak nie będzie tak naparzał dzień w dzień i w każdym meczu , ale to co wyczynia jest niesamowite i warte uwagi. A jak wiadomo w USA wszystko musi być od razu okrzyknięte mianem “manii”. Cieszmy się jego szczęściem bo pokazał , że ciężka praca popłaca. Peace.

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  DOŚĆ MAM LINA !!! WSZYSTKO SIĘ SKOŃCZY W PO jeśli knicks tam dojdą, albo jeszcze wcześniej JAK W FORMIE WRÓCĄ MELO I AMAR’E

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  grzesiu patrz globalnie, proszę Cię. Trochę luzu, co? W pełni popieram TheKida. Dziękujmy Linowi za to, że jest. W erze Lob City, Heat czy problemów Westbrooka i Duranta potrzeba nam takiego zawodnika.

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Grzesiu , przeczytaj jeszcze raz komentarz TheKida ( z którym się w 100% zgadzam). To co pokazuje ten chłopak to ewenement w NBA, bo tak nagły postęp kogoś kto jeszcze parę dni temu grzał ławę w Knicks nie zdarza się codziennie. A jeśli chodzi o ” powrót formy ” Amar`e i Carmelo to wątpię, że jego czas się skończy. Wręcz przeciwnie – oni pomogą mu w dalszym rozwoju!

  (0)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Wielkich gwiazd nie ma? Jakich wielkich gwiazd? Próbują grać jak Kobe, ale nie są Kobe`m i nie mogą forsować rzutów (LAL wygrywają bo Kobe trafia w przeciwieństwie do `gwiazd` NYK, ale i tak widać w tym teamie brak play-makera ) Tyle z `gwiazd` Knicks.
  Brawo dla Lina, Knicks w końcu mają play-maker który tworzy dobrą atmosferę i daje grać pozostałym. (Patrz ostatni mecz Knicks kiedy już nie grał `tak dobrze`)

  (0)
 6. Array ( )
  Odpowiedz

  Filmik ma moc ;d zaraz Lakers vs Raptors, a później klasyk nad klasykami chicago vs celts, cudowna niedziela, szkoda tylko, że jutro ostatni egzamin, a ogarnąłem tylko 1/4 materiału :<

  (0)
 7. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Ciekawe, czy GM Knicks myśli o oddaniu Melo. To byłoby dobre posunięcie, bo pod względem popularności J-Lin my już dorównał, NYK zarobią na nim bo ma azjatyckie korzenie. Nie widzę Anthonego w tym zespole. Amare jak najbardziej nadal pasuje, bo ma w końcu kogoś kto zagra z nim pick&roll. Pozostaje kwestia Barona Davisa i Mike Bibby. Jeden z nich powinien odejść i niech padnie na tego drugiego.

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu