fbpx

Gary Payton i szydera z białego chłopaka: ty będziesz wsadzał?

15

Gary Payton i Glen Rice, czyli znane ex-chłopaki z NBA uświetniali w piątek zaimprowizowany naprędce konkurs wsadów. Paru miejscowych gości coś tam próbowało, ale największa szydera pojawiła się gdy z trybun wyłonił się 185 centymetrowy biały ziomek w jeansach…

Powiem tyle, Payton mało w gacie nie narobił. Shawn Kemp był fajny, ale ten typek po prostu lata. Fajna akcja, grunt to scenariusz i element zaskoczenia, chcemy tego więcej! #JordanKilganon #conatoLipek

15 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Myślę, że akcja ustawiona. Swoją drogą, nie odnosicie wrażenia, że w USA rasizm czarnych wobec białych jest społecznie akceptowany? “Haha, pośmiejmy się z drobnego białasa”

  (75)
  • Array ( )

   Myślę że i tak jesteśmy najbardziej uprzywilejowaną grupą społeczną, policja nie strzela do nas za nasz kolor skóry, nie zamyka się nam drzwi przed nosem przez poziom melaniny, nie mamy łatki kryminalistów; raczej mogę przymknąć oko na to że się z nas pośmieją że źle tańczymy czy gramy w koszykówkę.

   (-15)
  • Array ( [0] => administrator )

   potwierdzam, wybitny specjalista trzypunktowy (40% skuteczności na przestrzeni 15 sezonów)
   szkoda tylko, że syn zabawia się w gangsterkę

   (2)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Szczerze ? Koles swoim repertuarem nadrabia te wszystkie , nieudane konkursy wsadow na przestrzeni lat (oczywiscie pomijam wyjatki, bo wiemy , ze i takie ostatnio byly)

  (4)

Komentuj

Gwiazdy Basketu