fbpx

Gdy zawodowiec przychodzi pograć na boisko w parku

10

Co się dzieje, gdy zawodowiec przychodzi pograć na boisko w parku? Doceniajmy graczy NBA, niezależnie od liczby otrzymywanych minut!

#

Lance Stephenson, ksywka operacyjna Born Ready, może od przyszłego sezonu być rezerwowym Pacers, ale trudno znaleźć silniejszego obrońcę w lidze. 196 centymetrów, silny, szybki, potężne dłonie. Lubi być agresorem w obronie. Ciężki do zatrzymania na wolnej przestrzeni. Zobaczcie jak pochodzący z Brooklynu koszykarz poradził sobie w rodzinnym Gershwin Park.

Na moje mamy do czynienia z kolejnym wcieleniem niepohamowanego instynktu. W 2008 roku Stephenson pobił się z kolegą z zespołu. Jesienią tego samego roku został oskarżony o molestowanie 17-letniej dziewczyny. W 2010 roku w przypływie adrenaliny zepchnął własną dziewczynę ze schodów.

[vsw id=”xuTN-Sea19M” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

czytaj dalej >>

1 2

10 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  sam mówię że chciałbym grać nawet tak jak Scalabrine, mimo wszystko ale jeśli nawet słaby zawodnik dostaje się do NBA to to nie jest przypadek.

  (15)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Stephenson ;ooo
  Super się prezentuje na tym filmie, w NBA nie widać tak jego skillsów, nie wyróżnia się.

  (-7)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @LeBron666
  Masz racje. Możemy się śmiać, że McGee jest głupi albo, że Dwight rzuca ja koń, ale bądźmy poważni. Dać takiego (będzie to abstrakcyjny pomyśł, ale powinien dać do zrozumienia) na Polskie boiska to by ogrywali by nas bez biegania 🙂 Albo robili by sobie konkursy kto rzuci więcej pkt. w meczy lewą ręką jak Bird kiedyś 🙂

  (17)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Bo po każdej akcji wypowiada jego ksywe, a że to montaż przeważnie jego zagrań, to tak to wyszło. Obejrzyj Duranta, jak zdobywa chyba 60 pkt na RP w NY i ile razy pada jego ksywa.

  (3)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  @up
  dodox, coś Ci się za dobrze żyje, bo nie widać minusowego komentarza ;x
  eeeey guys, let’s do it ^^

  (-2)
 6. Array ( )
  Odpowiedz

  Dziwię się, że bystrzy redaktorzy w oparciu o te filmiki nie porównali Stephensona do Bryanta tak jak to było w przypadku Irvinga.

  (-1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu